Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Napisz historię Miśka Tulika i wygraj imprezę urodzinową dla dziecka!

Dla każdego dziecka impreza urodzinowa to ważne wydarzenie, które zapada w pamięć na długo. W konkursie restauracji Pod Tułem możesz wygrać wymarzone przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy. Wystarczy, że napiszesz ciekawe opowiadanie o pewnym misiu o imieniu Tulik, a już wkrótce Twoje dziecko będzie mogło zaprosić 20 osób na niezapomniane przyjęcie urodzinowe. Na uczestników konkursu oprócz nagrody głównej czeka 5 zaproszeń na niedzielny obiad w restauracji Pod Tułem.

Organizacja zabawy urodzinowej dla dziecka to coraz częściej konieczność, a jej planowanie to dla rodziców lub opiekunów spory problem i wydatek. Taką imprezę dobrze zorganizować w miejscu, w którym zarówno solenizant, młodsi goście, jak i cała rodzina z babcią i dziadkiem na czele, znajdą coś dla siebie. Dobrym pomysłem jest zorganizowanie imprezy, która częściowo będzie odbywała się na zewnątrz.

- Podczas gdy rodzice i ich goście spokojnie biesiadują w jednej z naszych sal, dzieciaki szaleją na placu zabaw – to ulubiony scenariusz naszych urodzinowych gości - opowiada właścicielka restauracji Pod Tułem, Barbara Musioł-Mironowicz.

Urodziny dla około 20 osób to nie lada wydatek, zwłaszcza kiedy chcemy zorganizować je „z pompą” czyli w ładnym lokalu dostosowanym do takich wydarzeń – takim, jak restauracja Pod Tułem. Teraz masz okazję zorganizować wymarzone przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy, nie wydając przy tym ani grosza! Wystarczy wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną jest organizacja imprezy urodzinowej na 20 osób właśnie w cisownickiej Restauracji.

- Wartość nagrody, a więc i budżet imprezy to 1500 zł – informuje właścicielka Restauracji. - Nagrodę będzie można zrealizować w terminie 12 miesięcy od rozwiązania konkursu, więc skorzystać z niej mogą nawet rodzice dzieci, które dopiero co obchodziły rocznicę swoich urodzin. Zachęcamy wszystkich rodziców i opiekunów do pisania opowiadań!  Budżet imprezy obejmuje to, co najważniejsze, czyli wymarzony tort urodzinowy, a także uroczysty obiad, szwedzki bufet z firmowymi przekąskami oraz wszystkie napoje.

Restauracja Pod Tułem to lokal, w którym imprezy okolicznościowe, w tym imprezy dla dzieci, odbywają się bardzo często. Chrzciny, komunie czy urodziny spędzone w Restauracji zlokalizowanej w Cisownicy, w pobliżu góry Tuł, zawsze się udają ponieważ jest to miejsce stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi. Każda rodzinna impreza odbywa się na oddzielnej klimatyzowanej sali, a na każdej z nich, na dzieci czeka kolorowy kącik zabaw. To nie koniec atrakcji – w ogrodzie otaczającym Restaurację znajduje się plac zabaw, z którego już teraz, w pogodniejsze dni, korzystają najmłodsi goście lokalu. Aby ułatwić rodzicom pobyt z najmłodszymi dziećmi, w Restauracji udostępniono wysokie krzesła oraz toaletę z przewijakiem.

Ostatnim hitem restauracji Pod Tułem jest oferta weselna, skierowana do Młodych Par, które chcą odczarować zimę.

- Pary, które zorganizują wesele w Sylwestra lub w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia mogą zaoszczędzić nawet 2000zł, gdyż noclegi dla gości weselnych otrzymają od naszego lokalu w prezencie - informuje Barbara Musioł-Mironowicz.


Uwaga konkurs!

Konkurs „Historia Miśka Tulika z Pod Tułu” trwa od 30 kwietnia do 29 maja 2014r. Aby zawalczyć o nagrodę główną, czyli imprezę urodzinową na 20 osób oraz o inne nagrody napisz opowiadanie, którego głównym bohaterem jest Miś Tulik, czyli maskotka restauracji Pod Tułem, a następnie prześlij je do Organizatora konkursu za pośrednictwem formularza konkursowego dostępnego online na stronie konkursowej podtulem.pl.
 
Nagrody w konkursie to:
 
1 x Urodzinowa impreza dla dziecka o wartości 1500 zł
 
5 x zaproszenie na niedzielny obiad w restauracji Pod Tułem

 
W formularzu prosimy podać: swoje imię i nazwisko, nr telefonu i adres e-mail oraz imię dziecka, dla którego zorganizowana ma zostać impreza urodzinowa. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, komisja konkursowa wybierze najciekawsze opowiadanie o Misiu Tuliku.
 
Uwaga! Opowiadanie powinno mieć objętość do 5000 znaków, licząc ze spacjami. Bardziej obszerne opowiadania nie będą brane pod uwagę. Opowiadania nie mogą być wcześniej publikowane, a biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje regulamin i oświadcza, że jest autorem zgłaszanego opowiadania.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: