Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nie daj się upałom

Czy kiedykolwiek próbowaliście przykładowo wejść do lodówki? Jeśli nie, to teraz damy Wam powód, by to zrobić. Trwa konkurs ''Instal-Centrum chłodzi Cieszyn'', w którym nagrodą jest klimatyzator marki LG wraz z montażem. Aby zgarnąć nagrodę o wartości 3,5 tys. zł wystarczy przesłać ciekawe zdjęcie przedstawiające sytuację, w której walczycie z upałem. Pokażcie nam, jak się chłodzicie i wygrajcie klimatyzator do swojego domu lub mieszkania.

Niektórzy wolą lody, inni szklankę zimnej wody, jeszcze inni basen – w upalny dzień każdy szuka ochłody. Przykładowo, na początku XX wieku w upalny dzień kobiety schładzały się przy pomocy podręcznego wiatraczka, często miały przy sobie także parasol, który chronił je przed słońcem. Ignacy Mościcki, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1926–1939, w upalny dzień spacerował po plaży w Juracie w szlafroku – dowód na to można znaleźć w zbiorach Narodowego Archiwum Cyfrowego. W czasach PRL-u długie kolejki widoczne były w pobliżu saturatora, czyli wózka służacego do produkcji wody sodowej.
Dziś trudno wyobrazić sobie życie bez klimatyzacji czy chociażby wentylatora pokojowego. Klimatyzacja w domu sprawia, że czujemy się po prostu lepiej, a to dzięki utrzymywaniu optymalnej temperatury i wilgotności – więcej na ten temat przeczytasz w poprzednim artykule poświęconym klimatyzacji LG.

Teraz klimatyzację może mieć każdy z Was! Wystarczy wziąć udział w konkursie firmy Instal-Centrum. Przypominamy, że to nie pierwszy konkurs organizowany przez firmę z Cieszyna – rok temu firma rozdała kolektory słoneczne Vissmann-Vitosol 100 F o wartości 10 tys.
W tym roku firma specjalizująca się w sprzedaży i montażu systemów grzewczych i sanitarnych zorganizowała kolejny konkurs. W puli nagród, oprócz klimatyzatora, znalazł się również smartfon LG Swift L3 II i 30 zestawów składających się z parasola i bonu upoważniającego do skorzystania z 10% rabatu na zakupy w firmie Instal-Centrum.

Nagroda główna to klimatyzator LG Standard inwerter V P 12 RL, który schładza pomieszczenia do żądanej temperatury w bardzo krótkim czasie i utrzymuje ją na stałym poziomie. Kolejne zalety tego urządzenia to cicha praca i elegancki design. Klimatyzator ten, ponadto cechuje się wysoką klasą energetyczną, przez co jest niedrogi w utrzymaniu. Firma LG Electronics Polska Sp. z o.o. udziela gwarancji na okres 36 miesięcy (3 lata), licząc od daty sprzedaży klimatyzatora.


Uwaga konkurs!

Pokaż nam, jak się chłodzisz i wygraj:
1 x Klimatyzator LG Standard inwerter V P 12 RL
1 x Smartfon LG Swift L3 II
30 x parasol + bon 10% rabatu na zakupy w firmie Instal CentrumChcesz wygrać? Prześlij zdjęcie, na którym pokazujesz „jak się chłodzisz”.
Warunkiem udziału w konkursie jest poprawne wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszenia wraz z jednym zdjęciem w formacie .jpg lub .jpeg o maksymalnej wielkości 2 MB.

Uwaga! Warunkiem przystąpienia do konkursu jest możliwość montażu nagrody głównej czyli klimatyzatora LG na terenie Powiatu Cieszyńskiego w terminie do 30 dni od wyłonienia zwycięzcy. Jeżeli montaż ma zostać wykonany w bloku, laureat nagrody powinien uzyskać zgodę wspólnoty, administratora lub zarządcy.

Konkurs trwa od 30 kwietnia do 29 czerwca br. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na stronie http://instal-centrum.pl 1 lipca. Zanim weźmiesz udział w konkursie przeczytaj Regulamin.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: