Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nietypowy casting

Do tego castingu nikt z Was nie musi się specjalnie przygotowywać. Wystarczy stawić się o odpowiedniej porze nieopodal granicy polsko-czeskiej. ''Job Interviews'' to tytuł spektaklu, na który już 24 lutego zaprasza Scena Polska. Mamy dla Was bilety!

Wiera pracuje w agencji castingowej. Znana jest z cynizmu, ale także uroku osobistego. Jej praca polega na zatrudnianiu mało znanych aktorów i aktorek, ale wśród odkrytych talentów ma również kilka wielkich nazwisk. Kariera Wiery rozwija się doskonale, ale do czasu. Jak potoczą się losy głównej bohaterki „Job Interviews”? To sprawdzić można już 24 lutego 2018, wybierając się na prapremierę spekatklu Petra Zelenki w reżyserii Katarzyny Deszcz.

Gorzka komedia z zabawnymi dialogami i świetnie zarysowanymi postaciami pozwoli miło spędzić czas nie tylko fanom Zelenki, który jest jednym z najbardziej znanych współczesnych czeskich dramatopisarzy, scenarzystów, reżyserów teatralnych i firmowych. W swoim dorobku ma między innymi takie sztuki, jak: ”Teremin”, „Odjazdy pociągów”, czy „Opowieści o zwyczajnym szaleństwie”.

Prapremiera spektaklu "Job Interviews" odbędzie się w sobotę 24 lutego 2018 r. o godz. 17:30 w Teatrze w Czeskim Cieszynie. Bilety można zamawiać do 21 lutego br. w biurze organizacji widowni (www.tdivadlo.cz, scenapolska@tdivadlo.cz, tel. +420 558 731 141) lub wygrać u nas!

Kolejne terminy spektakli w Czeskim Cieszynie:

18.03.2018 - godzina 17:30
24.03.2018 - godzina 17:30
27.03.2018 - godzina 19:00

Uwaga konkurs! 

Opowiedz nam o najbardziej stresującej rozmowie kwalifikacyjnej w Twoim życiu. Mile widziane historie przeplatane humorem! Odpowiedź prześlij do 21 lutego br. na adres: konkursu@ox.pl

W treści maila, oprócz odpowiedzi koniecznie podaj swoje imię i nazwisko oraz login na portalu OX.PL (pamiętaj, by odpowiedź przesłać z maila, do którego przyporządkowane jest konto).

Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy 2 najlepsze, które nagrodzone zostaną wejściówkami dla 2 osób na prapremierę spektaklu „Job Interviews” w Teatrze w Czeskim Cieszynie.

Udział w powyższym konkursie jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu konkursów.

 

Konkurs zakończony!

Dziękujemy za wszystkie przesłane odpowiedzi. Podwójne zaproszenie do Teatru w Czeskim Cieszynie otrzymują użytkownicy: Jazzgotka oraz Altania. Bilety będa do odbioru przed spektaklem w kasie teatru po podaniu imienia i nazwiska - prosimy zabrać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość. 

artykuł sponsorowany
źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: