Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nowa Ty - wygraj metamorfozę!

Marzysz o metamorfozie? Teraz to marzenie może się spełnić! Takiego konkursu na Śląsku Cieszyńskim jeszcze nie było. Salon fryzjerski Colormania oraz Salon Urody Nowa TY z Ustronia przygotowały nagrodę w postaci kompletnej metamorfozy. Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, profesjonalny makijaż i dobór stroju, nowa fryzura a nawet nowa garderoba i porada dietetyczna - to wszystko czeka na trzech laureatów konkursu. To możesz być Ty!

Lepszy wygląd to lepsze samopuczucie. Czasami wystarczy zmienić sposób ubierania się, czy fryzurę, by poczuć się lepiej, ale czasami to za mało. Jeśli marzysz o całkowitej odmianie i z zazdrością oglądasz programy telewizyjne, w których specjaliści od wizerunku udowadniają, że wystarczy zadbać o siebie, by naprawdę dobrze wyglądać, teraz masz ogromną szansę.

Salon Urody Nowa Ty Justyna Bielenda i salon fryzjerski Colormania zapraszają mieszkańców ze Śląska Cieszyńskiego i okolic do udziału we wspaniałej przygodzie. Organizowany jest konkurs, w którym nagrodą jest kompletna metamorfoza. To szansa na wyjątkowe spotkanie z ekspertami z dziedziny "beauty". Jak dbać o zdrowie i młodość skóry? Jak wykonać makijaż i dobrać ubiór, by podkreślić swoje zalety a ukryć mankamenty? Takie pytania każdego dnia zadaje sobie wielu z nas. Konkurs organizowany przez Salon Urody Nowa TY Justyna Bielenda i Colormanię jest szansą na to, by wreszcie poznać odpowiedzi.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać swoje zdjęcie i odpowiedzieć na pytanie: dlaczego chcesz wziąć udział w metamorfozie? 

Metamorfoza z Colormanią to szansa na nowy rozdział w swoim życiu. Zobacz przykłady tego, jak wielką przemianę w krótkim czasie można przejść dzięki salonom z Ustronia:

 
PRZED PO

 

PRZED  PO

Ty też marzysz o takiej przemianie? Nie czekaj! Już dziś wyślij swoje zdjęcie, korzystając z formularza dostępnego na stronie www.colormania.com.pl/konkurs. Spośród nadesłanych zgłoszeń, jury wybierze trzy osoby, które wkrótce przejdą metamorfozę. Konkurs trwa od 16.03.2017do 30.03.2017.

Zobacz REGULAMIN KONKURSU

W ramach metamorfozy przewidziane są następujące zabiegi w Salonie Urody Nowa TY Justyna Bielenda:

- zabiegi pielęgnacyjne na twarz do wyboru: oxybrazja, dermaoxy, mezoterapia,
- zabiegi wyszczuplające do wyboru: liposukcja nieinwazyjna, kriolipoliza, masaż próżniowy Vacum, Fala RF,
- zabiegi pielęgnacyjne na dłonie: manicure hybryda.
- zabiegi pielęgnacyjne na stopy,
- zabiegi pielęgnacyjne na ciało.

Wizaż wykonają stylistki z Salonu Nowa TY Justyna Bielenda z Ustronia:

- analiza kolorystyczna
- makijaż dzienny
- makijaż wieczorowy,
- stylizacja sylwetki
- dodatkowo przeprowadzimy warsztaty z analizy kolorystycznej oraz umiejętności samodzielnego wykonania makijażu.

Salon fryzjerski Colormania wykona:

- stylizację fryzur: najgorętsze trendy tego sezonu wykonane przez stylistów z salonu,
- metamorfozę z Colormanią,
- koloryzację i pielęgnację Goldwell oraz Moroccanoil.

Dodatkowo uczestniczki konkursu ubierze sklep Chantale z Ustronia, który dobierze stylizację na każdą okazję i doradzi jak tworzyć codzienne stylizacje, a osoby, które marzyć będą o nowej sylwetce, otrzymają poradę dietetyczną i suplementy od Naturhouse z Ustronia.

 

Salon fryzjerski Colormania specjalizuje się w profesjonalnym doborze koloru, ale wie też "co w trawie piszczy" jeśli chodzi o nowoczesne cięcia i stylizacje fryzur. Klienci, którzy liczą na dużą odmianę wizerunku wiedzą, że otrzymają ją właśnie tu - na ul. Kościelnej w Ustroniu. Intensywny kolor, modne cięcie, a do tego profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne wykonane w oparciu o kosmetyki renomowanych marek Goldwell, Kerasilk i Moroccanoil sprawiają, że klienci Colormanii mogą pozwolić sobie na fryzurę niczym z pierwszych stron gazet. W Colormanii pracują wyłącznie osoby zakręcone na punkcie fryzjerstwa, które wciąż interesują się nowościami ze swojej dziedziny. Colormania wytycza trendy, a dodatkowo oferuje indywidualne i profesjonalne podejście każdemu klientowi. 

Salon Urody Nowa Ty Justyna Bielenda to miejsce, z którego wychodzi się piękniejszym, bardziej pewnym siebie i zrelaksowanym. Najnowsze zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała firm Babor, Klapp, Bielenda, w połączeniu z nowoczesnym sprzętem, umożliwiają osiągnięcie nawet spektakularnych rezultatów. Salon specjalizuje się w zabiegach wyszczuplania i modelowania sylwetki, to w tym miejscu możemy pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, bądź poprawić swój stan skóry niwelując cellulit, zabiegi wykonywane są na skutecznych urządzeniach rynku kosmetycznego. Troska o urodę idzie tu w parze ze stylizacją sylwetki i wizażem. Profesjonalna analiza kolorystyczna będzie doskonałą lekcją na temat własnej urody i wstępem do wykonania idealnego makijażu - dziennego, czy wieczorowego. Oferta salonu doskonale uzupełnia usługi Colormanii, odwiedzając zatem oba te salony, można liczyć na prawdziwą odmianę wizerunku i samopoczucia.

 
artykuł sponsorowany
źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: