Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nowaki rozśmieszą w Skoczowie

Impreza została odwołana przez organizatora. Konkurs zostaje odwołany. 

W Miejskim Domu Kultury w Skoczowie nie raz gościły już kabarety należące do czołówki polskiej sceny kabaretowej. Kolejnym z nich będzie kabaret Nowaki, który wystąpi w skoczowskiej sali widowiskowej już 29 stycznia.

Kabaret Nowaki na scenie istnieje od listopada 2007 roku, ale znacznie wcześniej rozpoczął się proces twórczy członków tego zespołu. Przez długi czas Ada Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg pracowali w innych formacjach kabaretowych (Babeczki z Rodzynkiem i Profil), brali udział w wielu przedsięwzięciach artystycznych: pełnometrażowe filmy Władysława Sikory, przedstawienia muzyczne i różnego rodzaju imprezy kabaretowe. To wszystko pozwoliło po zebraniu kilkuletniego doświadczenia założyć kabaret Nowaki, który charakteryzuje się specyficzną energią i tekstami.

Kabaret Nowaki potrafi zarazić dobrą zabawą nawet najbardziej ponurego widza. Masz już dosyć codzienności ? – przyjdź na ich występ. Kabaret będzie można zobaczyć w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury (ul. Targowa 26) w sobotę 29 stycznia o godz. 20.00. Bilety w cenie 25 zł, można kupić w skoczowskim ARTadresie (Rynek 18).

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy również konkurs, dzięki którym będzie można wygrać bilet na kabaret.


Tym razem postanowiliśmy po obejrzeniu jednego ze skeczy kabaretu, zapytać mężów i żony, co w swoich życiowych partnerach kochają najbardziej. Najciekawsza propozycja (ta z przymrużeniem oka) zostanie nagrodzona biletami na niezapomniany wieczór kabaretowy. Odpowiedzi prosimy umieszczać w komentarzach pod informacją, czekamy na nie do 26 stycznia 2011r. do godz. 18.00, wtedy też wyłonimy zwycięzcę!

A poniżej wideo skecz wesele kabaretu Nowaki:
 

źródło:
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: