Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nowe Centrum Handlowe

Sukienki, eleganckie garnitury, ciuszki dla dzieci, modne buty i torebki, a ponadto wygodne wózki dziecięce, ciekawe zabawki i wiele innych rzeczy można znaleźć w Centrum Handlowym Nowa Juwenia w Cieszynie przy al. Jana Łyska 7. Rozmawiamy z zarządcą centrum, Panem Jackiem Daczyńskim.

Redakcja: - Co oferuje klientom Centrum Handlowe „Nowa Juwenia”?
Jacek Daczyński: - Mamy szeroki asortyment towarów, a szczególnie duży wybór odzieży damskiej, męskiej, młodzieżowej i dziecięcej, butów, torebek. Klienci znajdą również artykuły wyposażenia mieszkań, czyli firanki, zasłony, ozdoby, wyroby z wikliny, garnki itp; ponadto wózki dziecięce, zabawki, art. spożywcze, świeże owoce i jarzyny oraz wiele innych artykułów.

Dlaczego warto tu robić zakupy?

- Centrum Handlowe "Nowa Juwenia" to 150 stoisk handlowych i 40 sklepów. Kupcy dbają o wysoką jakość towarów za rozsądną cenę. Większość stoisk odzieżowych zaopatruje się u krajowych producentów z Polskiego Zagłębia Odzieżowego, czyli z Łodzi. Kolekcje są modne i w każdym rozmiarze.

Utarło się w Cieszynie przekonanie, że Juwenia to miejsce handlu nastawione na czeskiego klienta.

- Może tak było na początku działalności, w latach 90-tych, gdy panował w Cieszynie boom handlowy, ale to się zmieniło. Dla nas każdy klient jest ważny, bez względu na narodowość. Zmieniły się wymagania klientów, którzy chcą być mile i fachowo obsłużeni, chcą kupować  w cywilizowanych warunkach. Aby te oczekiwania spełnić, nowy właściciel: Firma Handlowa Energo-Tur z Chrzanowa od 2009r systematycznie remontuje i modernizuje, aby przekształcić zaniedbane kiedyś targowisko w nowoczesne centrum handlowe. Obecnie wyremontowano budynki, w których odbywa się handel. Wizytówką jest Dom Towarowy nr 1 wzdłuż alei Łyska nad rzeką Olzą. Na parterze mieszczą się sklepy a na piętrze stoiska handlowe. Obiekt jest ogrzewany w okresie zimowym.

Jakie inwestycje planuje firma na najbliższy okres?
- W planach jest wymiana i unowocześnienie stanowisk handlowych skupionych na placu między wyremontowanymi budynkami. Planuje się także powiększenie parkingu dla klientów. Firma Energo-Tur nie tylko inwestuje w cieszyński handel, ale także zmienia oblicze zabytkowej uliczki Przykopa, zwanej Cieszyńską Wenecją, remontując znajdujące się tam kamieniczki. Po remoncie przybędzie 6 mieszkań dla mieszkańców Cieszyna (patrz zdj. 4). Dodatkowym atutem Nowej Juwenii jest silne skupisko kupców, którzy dbają o swoje miejsca pracy i zależy im na zmianie wizerunku tego miejsca. Aby zapewnić możliwość zakupów osobom pracującym, przedłużono czas handlu do godziny 17:00.

Dziękujemy za rozmowę

Centrum Handlowe „Nowa Juwenia”
Centrum czynne:
- od poniedziałku do piątku: 8:00 - 17:00
- w sobotę:  7:00 - 13:00
- w niedzielę: nieczynne
adres internetowy: www.nowajuwenia.com.pl

Zapraszamy na zakupy!


Pokaż Centrum Handlowe Nowa Juwenia na większej mapie


Uwaga Konkurs!

 Centrum Handlowe „Nowa Juwenia” zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć bonów o wartości 100 zł na zakupy w Centrum Handlowym "Nowa Juwenia". Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie „ Dlaczego warto robić zakupy w  Centrum Handlowym Nowa Juwenia w Cieszynie ?”

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres konkurs@ox.pl do 31.12.2012 roku, w tytule wpisując „Nowa Juwenia”.  W mailu proszę podać również swoje imię, nazwisko, login na Portalu oraz numer tel. kontaktowego. Rozstrzygnięcie nastąpi 2 stycznia 2013 roku na Portalu. Wygrywają najciekawsze odpowiedzi.

Uwaga!!!

W związku z bardzo dużą ilością zgłoszeń nadsyłanych do ostatniej chwili (serdecznie dziekujemy wszystkim za życzenia noworoczne), rozwiązanie konkursu odbędzie się w piątek, tj. 4 stycznia 2013 roku.

Przepraszamy za ewentualne niedogodności z tym związane.

WYNIKI KONKURSU!

Serdecznie dziękujemy za wszystkie Wasze odpowiedzi. Trudno było wybrać zwycięzców, gdyż odpowiedzi było wiele, a każda z nich była ciekawa. W końcu po długich obradach postanowiliśmy nagrodzić Użytkowników: g4u (Gabriela G.), ja002 (Justyna N.), HATA (Halina T.), dagmarek (Marek M) i monika2007 (Monika Ś.). Gratulujemy! W poniedziałek na łamach Portalu opublikujemy zwycięskie teksty.

(artykuł sponsorowany)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: