Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Obejrzą świat Osieckiej

Oni nie tylko pamiętają o Osieckiej. Oni także zobaczą spektakl, który powstał na podstawie tekstów piosenek jej autorstwa. Znamy już zwycięzców w naszym konkursie, w którym nagrodą są dwa podwójne bilety na spektakl „Słodkie rodzynki, gorzkie migdały” według scenariusza Renata Putzlacher, w reżyserii Bogdana Kokotka do teatru w Czeskim Cieszynie.

Podwójne bilety na ten popularny już spektakl trafią do osób, które kryją się za nickiem „jodelka01" oraz "anin". Jodelka01 przekonała nas powołując się na fragmenty piosenek i tytuły piosenek Agnieszki Osieckiej: Odpowiadając słowami Agnieszki Osieckiej: "BĘDĘ CZEKAĆ" na dobry los, który pozwoli wygrać i mi bilety dwa na spektakl wspaniały ten. Bo "DAMĄ BYĆ" to ważny cel gdy w grę wchodzi uspołecznić się. "NIM WSTANIE DZIEŃ "NIE SPOCZNIEMY" i choć zima zła, zima sroga "ZIELONO MI" bo "SZALONĄ BYĆ" fajnie jest. AAA i ja wcale nie "MÓWIŁAM ŻARTEM". "OD NOCY DO NOCY" będę wyczekiwać 29 stycznia i godziny 17.30 i na pewno powiem "NIE ŻAŁUJĘ".

"Anin" ujęła nas swoją troską o męża. Napisała: Twórczość Agnieszki Osieckiej jest dla mnie najlepszym lekasrstwem na wszystko! Każdemu polecam!!!! Mój mąż bardzo dużo pracuje i często jest bardzo zmęczony, więc gdybym miała te bilety to chętnie bym mu podała ten cudowny lek w postaci twórczości Osieckiej. Pozdrawiam wszystkich ciepło!!! Tak, tak. Mamy miękkie serca.

Dziękujemy za udział w naszym konkursie i zachęcamy do śledzenia informacji o nowych nagrodach. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się mailowo. Spektakl można zobaczyć 29 stycznia o 17.30 na Scenie Polskiej teatru w Czeskim Cieszynie.

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją