- -
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Obejrzy ''Turystę''

Znamy już laureata w naszym konkursie filmowym. Zwycięzca otrzyma podwójny bilet na „Turystę” do cieszyńskiego Kina Piast.

Prosiliśmy Was, byście przekonali nas dlaczego to właśnie Wy powinniście otrzymać podwójny bilet na film „Turysta”.

Ona89 napisała: „Spróbuje was przekonać, chociaż wiem że wcale nie będzie łatwo, że to ja powinnam wygrać ten bilet. Jestem studentką turystki, za niedługi czas czeka mnie ciężki egzamin,a wiem że ten film w niepowtarzalny sposób przedstawi piękny krajobraz Paryża i Wenecji i między innym właśnie temu warto obejrzeć ten film, myślę że to na pewno jest inny krajobraz niż ten przedstawiany w moich podręcznikach. Wiem że w filmie można usłyszeć także kilka języków, np. francuski, rosyjski, hiszpański. Myślę że film pomógł by mi się odprężyć i zrelaksować a jednocześnie trochę by mnie dokształcił. Przy okazji razem z mężem spędzili byśmy razem wspólny wieczór , bo tak dawno już nigdzie nie byliśmy”. To właśnie do niej trafi podwójny bilet do cieszyńskiego Kina Piast na ten film.

Film, w którym w rolach głównych występują Angelina Jolie, Johnny Depp, można obejrzeć w cieszyńskim Kinie Piast do 6 kwietnia (włącznie) o 20:15.

Zwycięzce o szczegółach poinformujemy mailem.

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: