Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Odbierz swój klimatyzator

Klimatyzator w Twoim domu lub mieszkaniu? Czemu nie! Weź udział w konkursie i wygraj energooszczędną klimatyzację znanej marki wraz z montażem o łącznej wartości 3500 zł. Wysyłając zgłoszenie masz szansę także na smartfona i 30 innych nagród! Czekamy do 29 czerwca.

Klimatyzator LG Standard Inwerter V P 12 RL, jaki jest do wygrania w konkursie organizowanym przez firmę Instal-Centrum z Cieszyna, od dwóch lat wiedzie prym wśród najlepiej sprzedających się klimatyzatorów w Polsce. Ty możesz go mieć za darmo i to w dodatku wraz z montażem. Jeżeli zastanawiasz się jeszcze, czy wziąć udział w konkursie, przeczytaj o szczegółach konkursu w regulaminie i przekonaj się, że zadanie konkursowe jest łatwe a nagroda to same korzyści - regulamin znajdziesz tutaj: Zobacz regulamin. Zgłoszenie do konkursu przesłać możesz za pomocą formularza online dostępnego pod tym linkiem: Przejdź do formularza online.

Instal-Centrum to firma z Cieszyna, która sprzedaje i montuje systemy grzewcze i sanitarne znanych i cenionych marek, między innymi: Viessmann, LG oraz Beam. Pracownicy Instal-Centrum zajmują się także projektowaniem instalacji grzewczych i sanitarnych. Firma istnieje od 15 lat, a przez ten czas zrealizowała setki inwestycji: instalacji kolektorów słonecznych, instalacji centralnego odkurzania, ogrzewania podłogowego i ściennego, instalacji wodno-kanalizacyjnych, kotłowni gazowych, olejowych, kominków z płaszczem wodnym, systemów solarnych, instalacji centralnego ogrzewania, instalacji gazowych i wiele innych. Pełną ofertę firmy Instal-Centrum znaleźć można na stronie www.instal-centrum.pl.

Uwaga konkurs!

Instal-Centrum po raz kolejny rozdaje nagrody. Nagrodą główną jest klimatyzator LG Standard Inwerter V P 12 RL o wartości 3500 zł wraz z montażem, a kolejna to:  smartfon LG Swift L3 II.
Ponadto, 30 osób otrzyma parasol i bon upoważniający do skorzystania z 10% rabatu na zakupy w firmie Instal-Centrum, której siedziba znajduje się w Cieszynie przy ul. Rolnej 1, tuż przy zjeździe z drogi ekspresowej S1.

Oto zadanie konkursowe:
Prześlij zdjęcie, na którym pokazujesz jak się chłodzisz.

Nieważne, jaki masz sposób na to, by przetrwać upalny dzień, koniecznie zrób zdjęcie i prześlij je przy pomocy formularza dostępnego na stronie pod tym linkiem: Formularz konkursowy.

Na zgłoszenia czekamy do 29 czerwca br.


źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: