Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Optimal znalazł swój najstarszy komputer

Znamy zwycięzcę konkursu! Najstarszy komputer zakupiony w sklepie Optimal ma już ponad 15 lat! Jego właściciel mieszka w Skoczowie. Czyj komputer był najstarszy?

Najstarszy komputer zgłoszony do konkursu został zakupiony 7 października 1997 r. w sklepie Optimal przy ul. Morcinka 10 w Skoczowie. Jego nabywcą a zarazem zwycięzcą naszego konkursu jest Pan Piotr Madzia ze Skoczowa. Gratulujemy!

Otrzymaliśmy od Was bardzo wiele zgłoszeń. Sprośród nich musieliśmy odrzucić te, które nie były zgodne z regulaminem, dlatego ostatecznie o nowy komputer typu All-In-One rywalizowały 52 osoby. Możemy zdradzić, że do konkursu zgłoszono aż 4 komputery z roku 1997, których właściciele potrafili udowodnić zakup w firmie Optimal. Komputer pana Piotra ze Skoczowa okazał się tym najstarszym.

Można powiedzieć, że kilka osób „otarło się” o wygraną, ale nic straconego. Już wkrótce ruszy nowy konkurs firmy Optimal, w którym znowu do wygrania będzie bardzo atrakcyjna nagroda. Wszyscy, którzy wysłali do nas zgłoszenie i znaleźli się w galerii konkursowej na stronie  http://szukamykomputera.ox.pl/?p=galeria mają kolejną szansę na wygraną. Na jakich zasadach organizowany będzie nowy konkurs – tego dowiecie się już wkrótce.

Raz jeszcze gratulujemy zwycięzcy ze Skoczowa. Uroczyste przekazanie nagrody nastąpi 7 lutego 2013 r. czyli w tłusty czwartek w sklepie firmy Optimal w Skoczowie przy ul. Wałowej 3. Przypominamy, że zwycięzca otrzyma nowy komputer z ekranem dotykowym ASUS Eee TOP ET1610PT o wartości 1199 zł z oprogramowaniem Windows 7 Home Premium oraz czytnikiem kart pamięci, kamerą internetową, kartą sieciową WiFi 802.11 b/g/n, myszą i klawiaturą USB. Nagrodę osobiście wręczy właściciel firmy Optimal, Wojciech Tatka.
 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: