Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pieniądze, seks i dzieci

Jak są główne przyczyny konfliktów? Jak zapobiec kłótniom o pieniądze? Jak zadbać o udane życie seksualne? Jak uniknąć kłótni dotyczących dzieci? Jak rozwiązywać konflikty? Jak się sprzeczać, żeby nie zaszkodzić związkowi? Jakie są podłoża sporów małżeńskich? Jak zbudować dojrzałą miłość? I wreszcie: jak żyć długo i szczęśliwie? Odpowiedź na te wszystkie pytania stały się treścią poradnika „Pieniądze, seks i dzieci. Główne przyczyny kłótni i rozwodów”.

Tina B. Tessina – autorka książki, która ukazała się właśnie nakładem wydawnictwa Rebis – jest doradcą par małżeńskich i licencjonowaną psychoterapeutką, która prowadzi prywatną praktykę od 1979 roku.

„Za sprawą tej książki dowiesz się, co zrobić, by wizja związku jako układu partnerskiego zastąpiła jego postrzeganie jako pola walki o to, kto ma rację. Nauczysz się dzielić przemyśleniami i wspólnie z małżonkiem podejmować kluczowe dla waszego związku decyzję” – zachęca wydawca.

Mamy dla Was dwa egzemplarze tej książki ufundowane przez Rebis. Chcecie wygrać opisywaną książkę? Wystarczy, że w komentarzach pod tą wiadomością napiszecie – dlaczego ma trafić właśnie do Was. Na Wasze komentarze czekamy do 14 października do godziny 12:00.

(łg)Tina B. Tessina, „Pieniądze, seks i dzieci. Główne przyczyny kłótni i rozwodów”, przeł. Michał Jóżwiak, Rebis, Poznań 2010, cena 29,90 zł.

źródło: Ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: