Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pieniądze, seks i dzieci 2

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem książkowym. Dwie osoby wygrały poradnik „Pieniądze, seks i dzieci”.

Książka, którą ufundowało poznańskie wydawnictwo Rebis , trafia do osób, które posługują się następującymi nickami: „cola82” oraz „daager”.

Jak są główne przyczyny konfliktów? Jak zapobiec kłótniom o pieniądze? Jak zadbać o udane życie seksualne? Jak uniknąć kłótni dotyczących dzieci? Jak rozwiązywać konflikty? Jak się sprzeczać, żeby nie zaszkodzić związkowi? Jakie są podłoża sporów małżeńskich? Jak zbudować dojrzałą miłość? I wreszcie: jak żyć długo i szczęśliwie? Odpowiedź na te wszystkie pytania stały się treścią poradnika „Pieniądze, seks i dzieci. Główne przyczyny kłótni i rozwodów”.

Serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie, zwycięzcom – gratulujemy! Nagrody prosimy odebrać do 28 października od poniedziałku do piątku między godziną 9 a 16 w naszej siedzibie (lub po ewentualnym kontakcie mailowym: lukasz.grzesiczak@ox.pl). Zachęcamy do śledzenia naszego portalu i szukania informacji o kolejnych konkursach.

(łg)

źródło: Ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: