Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Piraci - odliczanie trwa (wygraj bilety do kina)

1 dzień, 7 godzin, 13 minut i 24 sekundy – specjalny licznik na stronie poświęconym filmowi odlicza ile czasu pozostało do polskiej premiery „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”. W Cieszynie odbędzie się ogólnopolska premiera tego obrazu.

W główną rolę – a jakże! - wcielił się Johnny Depp. Jak przekonują twórcy filmu: „Tym razem losy kapitana Jacka Sparrowa krzyżują się ze ścieżkami pewnej kobiety z jego przeszłości, Angeliki. Pirat będzie się zastanawiał, czy połączyła ich miłość, czy wyłącznie pragnienie odnalezienia osławionego Źródła Młodości, którego Jack poszukuje wraz ze swym dawnym przeciwnikiem, Hectorem Barbossą. Gdy kobieta zmusza Sparrowa do wejścia na pokład statku „Zemsta Królowej Anny”, pod dowództwem siejącego grozę pirata Czarnobrodego, Jack nie wie kogo powinien lękać się bardziej – uwodzicielskiej Angeliki czy okrutnego Czarnobrodego”.

Dla fanów fantastyki kina przygodowego to jedna z wyczekiwanych filmowych premier tej wiosny. - Czekam, byle do piątku – napisał jeden z fanów „Piratów z Karaibów” w jednym z popularnych serwisów poświęconych filmowi. Obraz zbiera też pierwsze entuzjastyczne recenzję. „Poza czerstwym wątkiem religijnym, zrzuconym w filmie na barki księdza o aparycji modela i Czarnobrodego, którego duszy nie da się zbawić, wszystko gra i trąbi. Nici, którymi uszyto historię, nie nadają się już do cumowania statków, a solidny drugi plan, na którym brylują McShane i Rush,  stanowi odpowiednią przeciwwagę dla popisów kapitana Sparrowa. Tysiące fanów i Michael Bolton nie mogą się mylić – nie ma pirata nad szalonego Jacka” - pisze Michał Walkiewicz.

Wy też macie okazję przekonać się, czy ma rację. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ten film, który od 20 maja do 2 czerwca można zobaczyć w cieszyńskim Kinie Piast. Jak je zdobyć? Wystarczy, że w komentarzach pod tą wiadomością przekonacie nas, że to właśnie Wy powinniście je wygrać. Na Wasze komentarze czekamy do 19 maja (czwartek) do godziny 19:00.

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: