Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pizza od Pizzerii Pod Zamkiem

Kolejna odsłona nowego konkursu cyklicznego z Pizzerią Pod Zamkiem! Co piątek zapraszamy do wspólnej zabawy. Zgadnij skład i wygraj pizzę!

Dla naszych internautów redakcja OX.PL we współpracy z Pizzerią Pod Zamkiem przygotowała kolejny cykliczny konkurs, w którym do wygrania będą co tydzień smakowite nagrody – dowolnie wybrane pizze 45  cm.

Cieszyńska Pizzeria Pod Zamkiem istnieje od 1980 roku. Lokal znajduje się pod adresem ul. Głęboka 57. W swojej ofercie Pizzeria ma bogaty wybór dań, nie tylko pizzy w 20 wariantach i pizzy na kawałki – na głodnych gości czekają również dania kuchni domowej z tradycyjnymi potrawami tj. pierogi, barszcz, filet z kurczaka, kotlet, flaczki, fasolka, bigos.

Aby wygrać smaczną pizzę ufundowaną przez Pizzerię Pod Zamkiem, należy podać prawidłowy skład pizzy (składniki znajdujące się na cieście) prezentowanej na zdjęciu.  Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach. Jeden użytkownik zamieścić może tylko jedną odpowiedź, a w niej maksymalnie 10 składników. Pierwsza poprawna (lub o największej ilości trafionych składników) odpowiedź wygrywa.

Po ogłoszeniu wyników konkursu, prosimy zwycięzcę o przesłanie swoich danych kontaktowych na adres redakcji: konkurs@ox.pl (imię i nazwisko, miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego).

Uwaga bardzo ważne - przesłane dane upoważniające do odbioru pizzy muszą pochodzić z maila na który zarejestrowane jest konto zwycięskiego użytkownika na ox.pl. Wydanie pizzy odbędzie się wyłącznie w lokalu Pizzerii Pod Zamkiem, ul. Głęboka 57. Pizzę będzie można odebrać w terminie do tygodnia od momentu ogłoszenia zwycięzcy.

KONKURS BĘDZIE ORGANIZOWANY CO PIĄTEK - ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ


Zobacz koniecznie menu: pizzeriapodzamkiem.cieszyn.pl

Konkurs zakończony!

Najszybciej poprawne (i tylko poprawne) składniki na pizzy wymieniła Użytkowniczka: pusia9977. Gratulujemy! Zwyciężczynię prosimy o przesłanie wymienionych wyżej danych.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Kolejna szansa na wygranie pizzy już za tydzień w piątek! Postaramy się, by zadanie było jeszcze trudniejsze ;)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: