Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pod Tułem ma niespodziankę dla zakochanych

Nie tylko romantyczna kolacja i pyszne jedzenie, ale także dwie niespodzianki: oprawa muzyczna i profesjonalna sesja zdjęciowa - to wszystko czeka na zwycięzców drugiej edycji konkursu ''Zakochani Pod Tułem''! Otrzymaliśmy ponad 400 zgłoszeń, dziś ogłaszamy zwycięzców. Dla 15 par ze Śląska Cieszyńskiego tegoroczne walentynki będą naprawdę wyjątkowe!

Walentynki – przez niektórych uważane są za efekt coraz większej popularności kultury amerykańskiej, a dla innych to przede wszystkim święto chrześcijańskie. W tym dniu wspomina się św. Walentego – biskupa żyjącego w III wieku w Cesarstwie rzymskim. Walenty udzielał ślubu młodym legionistom mimo zakazu cesarza Klaudiusza II, który uważając, że najlepszymi żołnierzami są legioniści bez rodzin, zakazał młodym mężczyznom  wchodzić w związki małżeńskie.


Inną tradycją związaną ze świętem zakochanych były luperkalia, czyli festyn ku czci boga płodności Faunusa Lupercusa obchodzone w starożytnym Rzymie w połowie lutego. Z tej okazji w Rzymie odbywała się loteria – każdy  młody mężczyzna zapisywał imię dziewczyny na skrawku papieru, a następnie losował – zdarzało się, że ta, którą wylosował zostawała jego żoną.


Dziś, dla wielu z nas walentynki to ważna data w kalendarzu – okazja do powiedzenia „kocham cię”, romantycznego spotkania, podarowania upominku. Najważniejsze, żeby ten dzień spędzić razem, na przykład na romantycznej kolacji we dwoje. Taka kolacja odbędzie się już w piątek, 14 lutego br. o godz. 19.00 w restauracji „Pod Tułem” w Cisownicy. Wśród gości – zwycięzcy drugiej edycji konkursu „Zakochani Pod Tułem”. Podobna kolacja miała miejsce rok temu - zobacz „Kto wygrał ekstra walentynki”. W tym roku organizator konkursu, restauracja „Pod Tułem” przygotowała dla zwycięzców dwie niespodzianki, o których dziś informujemy po raz pierwszy!


- Tegoroczna walentynkowa kolacja w restauracji Pod Tułem zapowiada się nie tylko smakowicie. Szykujemy specjalne menu, zupełnie inne dla niej i dla niego. Będzie ciekawie, kolorowo i na pewno smacznie. Serwować będziemy pyszną przystawkę - zamiast klasycznej zupy krem, drugie danie, które zadowoli zarówno delikatne podniebienia pań, jak i nasyci głodne żołądki panów, a do tego pyszny deser i lampka wina –  zdradza właścicielka lokalu.


Walentynkowa kolacja w restauracji „Pod Tułem” to nie tylko pyszne jedzenie, ale i romantyczna atmosfera, o którą zadba osobiście frontman zespołu Rybka Dance, który szykuje oprawę muzyczną tego magicznego wieczoru. By walentynkowa kolacja pozostała w pamięci gości na długi czas, restauracja „Pod Tułem” przygotowała jeszcze jedną niespodziankę dla gości - Profesjonalna pani fotograf Wiesia Kuśnierz uwieczni wieczór i niezapomniane chwile i wykona jej uczestnikom pamiątkowe zdjęcia - dodaje właścicielka restauracji.


Konkurs rozwiązany!

Aby wziąć udział w konkursie należało przesłać swoje ulubione zdjęcie z ukochaną osobą. Otrzymaliśmy ponad 400 zdjęć! Za wszystkie serdecznie dziękujemy!

Przypominamy, że nagrodami w konkursie „Zakochani Pod Tułem II” są:

5 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób w pakiecie z noclegiem i śniadaniem
10 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób


Walentynkowa kolacja odbędzie się 14 lutego br. o godz. 19.00.

Zobacz nagrodzone zdjęcia na stronie podtulem.pl!

Zwycięzcom gratulujemy!
Informujemy, że zaproszenia na romantyczną kolację walentynkową w restauracji "Pod Tułem" odbierać można dzisiaj i jutro, czyli 13 i 14 lutego. Po odbiór zaproszeń zapraszamy do siedziby redakcji ox.pl w Skoczowie przy ul. Wałowej 3 w godzinach 8.00-16.00.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: