Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Poezja śpiewana ''U Studni''

Kiedyś Stare Dobre Małżeństwo, dziś zespół ''U studni'' - muzycy, znani z takich przebojów poezji śpiewanej, jak ''Czarny blues o czwartej nad ranem'' czy ''Bieszczadzkie anioły'', 16 grudnia wystąpią na koncercie charytatywnym w ustrońskiej Prażakówce. Koncert organizuje Stowarzyszenie ''Można inaczej''.

Zespół Stare Dobre Małżeństwo powstał w 1984 roku po Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Ostatni koncert zagrał w kwietniu 2012 roku. Teraz Wojciech Czemplik (skrzypce), Dariusz Czarny (wokal, gitara), Andrzej Stagraczyński (bas) i Ryszard Żarowski (wokal, gitara) występują jako zespół "U studni".

16 grudnia o godz. 19:30 zespół zagra charytatywnie w Miejskim Domu Kultury "Prażakówka" w Ustroniu. Obecnym członkom zespołu towarzyszyć będą goście specjalni: Ola Kiełb-Szawuła (wokal), Adam Ziemianin (poeta i dobry duch zespołu) oraz Justyna Wojtkowiak (flecistka). Zespół zagra charytatywnie na rzecz ustrońskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Rodzinie "Można inaczej", zajmującego się pomocą w trudnych sytuacjach życiowych.

- Tego wydarzenia nie można przegapić, zwłaszcza, że zebrane środki z koncertu umożliwią dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych wyjazd na zimowisko - mówią organizatorzy ze Stowarzyszenia "Można inaczej".

Do wstępu na koncert upoważnia cegiełka o wartości 25 zł. Wejściówkę zakupić można w siedzibie Stowarzyszeniu w Ustroniu przy ul. Rynek 4/5


Uwaga konkurs!
Mamy dla Was dwa bilety na koncert zespołu "U studni". A oto zadanie konkursowe: Podaj jak największą ilość tytułów lub cytatów z utworów zawierających słowo "studnia"
Uwaga - w przypadku przytaczania cytatów należy podać ich źródło. Wybrany utwór cytować można tylko raz!

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: konkurs@ox.pl. Czekamy na nie do środy, 12 grudnia. Wyniki ogłosimy następnego dnia na portalu. Oprócz odpowiedzi w mailu prosimy przesłać swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. 

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi!

Bilety na koncert zespołu "U Studni" wygrywają użytkownicy: szii oraz Box. Wejściówki będzie można odebrać pół godziny przed koncertem w Miejskim Domu Kultury "Prażakówka" w Ustroniu. Zwycięzcom gratulujemy i przypominamy, że po odbiór nagrody należy się zgłosić wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

źródło: ox.pl
dodał: AGA

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: