Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pojutrze osiemnastka! 18. edycja Kina na Granicy tuż tuż

Ponad 100 filmów, koncerty, spotkania, wystawy. Pełnoletność Kina na Granicy będzie świętowana bardzo hucznie. Nie zabraknie oczywiście dobrego kina, spotkań z gwiazdami i wielkich wzruszeń. Mamy dla Was 4 karnety!

Już za dwa dni rusza Kino na Granicy – największa impreza filmowa w regionie i jedna z najważniejszych w województwie śląskim. Miłośnicy X Muzy nie tylko zasiądą przed ekranem kinowym, by zobaczyć najciekawsze i najgłośniejsze obrazy ostatniego czasu (Body/Ciało Małgorzaty Szumowskiej, Czerwony pająk Marcina Koszałki, Ztraceni v Mnichově Petra Zelenki) czy filmowe cykle i retrospektywy (retrospektywa Szkoły Filmowej w Łodzi, filmy o dojrzewaniu, dorastaniu i pierwszych miłościach, nocny cykl dobrych filmów erotycznych i inne), ale będą spotykać się z gwiazdami (m.in. Anna Geislerová, popularna czeska aktorka, Agata Kulesza, Lesław Żurek, reżyser Grzegorz Królikiewicz, jego kolega po fachu Marek Koterski i wielu innych) słuchać dobrej muzyki (Mary Komasa, Fallgrapp, Holden Caulfield i inne) zobaczyć monodram, wystawę, posłuchać wierszy…

Karnety (160 zł - 6-dniowy, 120 zł – 3-dniowy) można nabyć w Biurze Organizacyjnym Przeglądu, które uruchomione zostanie 27 kwietnia. - Z uwagi na to, iż ważny karnet musi posiadać zdjęcie portretowe jej użytkownika, prosimy o dostarczenie do Biura Organizacyjnego fotografii o wielkości nieprzekraczającej 2 MB. W przypadku braku możliwości dostarczenia zdjęcia umożliwiającego identyfikację właściciela karnetu, fotografia zostanie wykonana przez organizatorów w siedzibie Biura Organizacyjnego – informują organizatorzy imprezy.

Wszystkie informacje: kinonagranicy.pl

Portal OX.PL jest patronem medialnym Przeglądu


Uwaga Konkurs!
Mamy dla Was 4 pojedyncze karnety na Kino na Granicy. Aby zdobyć jeden z nich należy jak najciekawiej odpowiedzieć na pytanie – Czemu Kino na Granicy jest wyjątkowe? Konkurs trwa do jutra (27.04.2016) rana – do godz. 8.00. Odpowiedzi prosimy przesyłać na konkurs@ox.pl wraz z podaniem imienia i nazwiska.

Konkurs zakończony!

Najciekawsze odpowiedzi przysłali: Katarzyna P., Agnieszka U., Jacek P. i Angelika O. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do odbioru do Biura Organizatorów po karnety. Proszę pamiętać, żeby przygotować i przesłać wcześniej do biura organizacyjnego Kina na Granicy (biuro@kinonagranicy.pl) swoje zdjęcia o wielkosci nie przekraczającej 2 MB.

 

vdka

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: