Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pomóż wyłonić zwycięzcę

Zakończył się czas w którym przesyłać można zdjęcia na konkurs Ty też kochasz samochody? Wyłonienie zwycięzcy należy teraz do was czytelnicy! – to wy wybieracie w komentarzach najlepsze pojazdy.

ZOBACZ ZDJĘCIA NADESŁANE NA KONKURS i OCEŃ

Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez Firmę Auto Gaz Czech - 3 przeglądy techniczne samochodów do 3,5T (również z instalacją gazową) – o wartości do 159 złotych każdy (159 złotych to cena przeglądu z instalacją gazową) oraz 5 karnetów na 5 myć samochodów w pakiecie STANDARD (pakiet oferuje: mycie samochodu z zewnątrz, odkurzanie, mycie szyb z zewnątrz i wewnątrz) – o wartości do 175 złotych każdy.

Sponsorem 8 nagród w naszym konkursie jest cieszyńska Firma Auto Gaz Czech – Marek Czech Spółka Jawna, która zaprasza Państwa do korzystania z nowoczesnej stacji kontroli pojazdów do 3,5T oraz ręcznej myjni samochodowej mieszczących się na ulicy Motelowej 18 w Cieszynie (naprzeciw Hotelu ORBIS). Firma Auto Gaz Czech to także jedna z największych na Śląsku hurtowni części do samochodowych instalacji gazowych.

Dla zwycięzców konkursu Firma Auto Gaz Czech ufundowała 3 przeglądy techniczne samochodów do 3,5T (również z instalacją gazową) – o wartości do 159 złotych każdy (159 złotych to cena przeglądu z instalacją gazową) oraz 5 karnetów na 5 myć samochodów w pakiecie STANDARD (pakiet oferuje: mycie samochodu z zewnątrz, odkurzanie, mycie szyb z zewnątrz i wewnątrz) – o wartości do 175 złotych każdy.

Szczegółowe informację o Firmie Auto Gaz Czech:
Auto Gaz Czech – Marek Czech Spółka Jawna
ul. Motelowa 16, 43-400 Cieszyn
tel. 33 479 34 35
Więcej informacji na www.autogazczech.eu

Łukasz Grzesiczak

Tak wyglądają nagrody w konkursie:


ZOBACZ ZDJĘCIA NADESŁANE NA KONKURS 

nadsyłanie zakończone!!!


 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: