Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Popisz się pisanką

Konkurs ''Popisz się pisanką'' jest organizowany przez Miejskie Centrum Kultury Integrator oraz Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL. Do 15 marca czekamy na pisanki wielkanocne, które możecie przynosić do skoczowskiego ARTadresu. Następnie na łamach portalu odbywać się będzie głosowanie, które wyłoni najpiękniejsze, wielkanocne jajko.

Od dziś do skoczowskiego ARTadresu można przynosić pisanki biorące udział w konkursie - „Popisz się pisanką”, który organizuje Miejskie Centrum Kultury w Skoczowie, pod patronatem naszej redakcji. – Pisanki należy wykonać podczas plenerowej akcji malowania pisanek na skoczowskim Rynku (15 marca br., godz. 14.00) lub dostarczyć do ARTadresu (Skoczów, Rynek 18) w terminie od 11 - 15 marca br., do godz. 16.00 – mówi Julia Raszka ze skoczowskiego ARTadresu.


Następnie najlepsze jajko wybiorą internauci. – Pisanki oceniane są poprzez głosowanie internetowe, które będzie prowadzone na Portalu Śląska Cieszyńskiego www.ox.pl od 18 - 26 marca br. do godz. 17.00. Wyłoni ono jednego zwycięzcę  – dodaje Dorota Noszka ze skoczowskiej galeryjki miejskiej.
O tym, która pisanka zwycięży i tym samym na ogromnym bannerze złoży mieszkańcom Skoczowa i turystom wielkanocne życzenia decydujecie Wy – klubowicze Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL!

Głosowanie internetowe odbywać się będzie od 18 - 26 marca br. do godz. 17.00. Pisanka, która otrzyma największą średnią z ocen internautów wygrywa, a tym samym zostanie umieszczona na banerze – kartce świątecznej, umieszczonym przy skoczowskim Integratorze wraz z nazwiskiem wykonawcy i świątecznymi życzeniami, gdzie będzie prezentowana w okresie przedświątecznym i przez Święta Wielkanocne.

Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce 27 marca 2013r. na Portalu Śląska Cieszyńskiego www.ox.pl i mck.skoczow.pl.

KOD

Czytaj regulamin konkursu

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: