Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Poranny konkurs z dynią

Warsztaty kulinarne 'Z dyńki' - Michał Kochaniewicz gotuje w Willi Słonecznej w Dębowcu.
Dynia na słodko, na słono, na głębokim talerzu, na deserowym talerzyku, z dodatkami, bez, z piekarnika, z patelni, jedzona widelcem, smakowana łyżeczką, czyli wariacje kulinarne na temat pomarańczowej królowej jesieni pod nadzorem maestro Michała Kochaniewicza. Wszystko w zapierających dech w piersiach okolicznościach przyrody w Willi Słonecznej w Dębowcu.
 
Michał Kochaniewicz, autor bloga „Olive and Flour” słynie z tego, że nie straszne mu są najdziwniejsze kulinarne eksperymenty. Jest w stanie wyczarować coś dobrego dosłownie ze wszystkiego. Najsłynniejsze są jego przysmaki komponowane… z herbaty!
 
26 października w Willi Słonecznej w Dębowcu zaprosi na warsztaty, których główną bohaterką będzie dynia. Wspólnie z uczestnikami stworzy wyśmienitą kolację i poda dyniowe latte.
 
W czasie, w którym rodzice będą gotować, dzieci zapraszamy na dyniowe szaleństwo pod okiem ekspertów z Centrum Warsztatowego Parostatek. Będą tańce, hulanki i własnoręczne robienie zabawek.
 
Warsztaty kulinarne z Michałem Kochaniewiczem wraz z kolacją – 30 złotych.
Warsztaty dla dzieci – 10 złotych. Komplet warsztatów – 35 złotych.
 
Zapisy na warsztaty przyjmowane są pod numerem telefonu  518 559 206, pod adresem biuro@willasloneczna.pl, lub w dniu warsztatów. Liczba miejsc ograniczona!
 
A od 12:00 organizatorzy zapraszamy na pokaz warzenia Piwa Dyniowego (Pumpkin Ale). Piwowarzy Domowi Tustela uwarzą piwo pełne aromatów, które ma przywodzić na myśl ciasto dyniowe.
 
Warsztaty kulinarne 26 października 2013 o 15:00, a dla czytelników OX.pl mamy konkurs. Mamy dla Was jedno zaproszenie na to kulinarne wydarzenie.
 
Pierwsza osoba, która poprawnie odpowie na pytanie, jak w gwarze śląskiej nazywana jest dynia, otrzyma zaproszenie na te warsztaty.
 
Odpowiedzi proszę pisać na adres konkurs@ox.pl w tytule wpisać proszę – dynia. Koniecznie proszę podać login z klubu OX, oraz swoje dane kontaktowe.
 
KONKURS ZAKOŃCZONY
 
Oczywiście pytanie nie sprawiło Wam żadnych trudności. Jako pierwsza odpowiedź przysłała czytelniczka o nicku 'paaati94'. Poprawna odpowiedź to - bania
 
 
Jan Bacza
źródło: OX.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: