Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Powieść militarna z Ustronia [wygraj książki]

We wrześniu 1939 roku nie doszło do wojny. Wybuchła dopiero dwa lata później, ze zdwojoną siłą. Tak rozpoczyna się najnowsza książka Vladimira Wolffa „Odległe Rubieże. Kryptonim Burza”, która ukazała się nakładem ustrońskiego wydawnictwa Warbook. Książka osiągnęła już status bestsellera. Dzięki uprzejmości wydawcy dla naszych Czytelników mamy dwa egzemplarze tej pozycji.

W 1941 roku Związek Radziecki napada na Polskę. Najpotężniejsza armia w nowożytnych dziejach świata gotowa jest ponieść sztandar rewolucji aż na brzeg Atlantyku. Cztery miliony żołnierzy, dziesiątki tysięcy samolotów, czołgów, pojazdów pancernych i dział. Przeciwko czerwonym zagonom wroga wyruszają jednak znakomicie przygotowane szwadrony czołgów 7TP, wspierane przez Hurricane'y z biało-czerwoną szachownicą.

Nowa książka Vladimira Wolffa obfituje w ostre walki wywiadów i spektakularne bitwy. Czy tym razem to armia radziecka będzie potrzebowała cudu? Cudu nad Wołgą. To trzymająca do ostatniej strony lektura obok, której nie sposób przejść obojętnym. Przeczytaj bestsellerową książkę ustrońskiego wydawnictwa Warbook. Mamy dla Was dwa egzemplarze najnowszej książki Vladimira Wolffa „Kryptonim Burza. Odległe rubieże”. Wystarczy, że w komentarzach pod tą wiadomością przekonacie nas, że to właśnie Wy powinniście ją otrzymać. Dwa najciekawsze wpisy nagrodzimy opisywaną publikacją. Czekamy do 24 maja (czwartku) do 9:00. Powodzenia.

Vladimir Wolff „Kryptonim Burza. Odległe rubieże”, Warbook, Ustroń, 2012, cena 34,9 zł.

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: