Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pożegnanie Małysza: Konkurs

Już za tydzień w Wiśle rozpocznie się niezwykła impreza. Wisła będzie dziękować Adamowi Małyszowi za wkład w promocję i rozwój miasta. Wspólnie z Organizatorem przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne bilety na Wieczorną Galę Wspomnień z udziałem skoczka i znanych dziennikarzy sportowych, podczas której zagrają Feel i Ich Troje.

Impreza, która rozpocznie się w sobotę (18 czerwca) o 12.00 na wiślańskim rynku ma na celu podziękowanie skoczkowi, który rozsławił swoją małą ojczyznę, promuje sport i ma duży wkład w rozwój turystyki w regionie.

Głównym punktem trwającej dwa dni fety będzie Wieczorna Gala Wspomnień, która wystartuje o 18.00 w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny. Gala odbędzie się z udziałem Małysza oraz czołowych dziennikarzy sportowych. Dla Małysza zagra Feel i Ich Troje. Gala jest biletowana. Ich koszt to: miejsce siedzące 90 zł, stojące 60 zł. 7 czerwca ruszyła sprzedaż biletów przez stronę internetową www.kupbilet.pl , można je zakupić także w Wiślańskim Centrum Kultury.

Wspólnie z Organizatorem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać dwa podwójne zaproszenia (miejsca siedzące) na wyjątkową wiślańską Wieczorną Galę Wspomnień. Aby je otrzymać należy do 15 czerwca do godziny 12.00 przesłac na adres: redakcja@ox.pl swoje podziękowania dla Adama Małysza (forma dowolna: film, zdjęcie, wierszyk, proza...). Dwa najciekawsze podziękowania nagrodzimy podwójnym zaproszeniem. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 15 czerwca.

Uwaga!! Prócz swoich podziękowań należy w mailu napisać swoje dane: Imię, Nazwisko, swój nick z OX.PL i numer telefonu. Adres mailowy musi zgadzać się z nickiem na OX.PL

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: