Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Redakcja w Chybiu

W sobotę 1 października o godz. 18 w Klubie pod Amfiteatrem w Chybiu wystąpi Redakcja. Koncert (jeden z serii planowanych na Śląsku) promuje pierwszy album zespołu "Horrroskop" wydany przez Jimmy Jazz Records.

Redakcję założył gitarzysta i tekściarz Darek Dusza, legendarna postać polskiej muzyki punkowej i niezależnej. Artysta znany m.in. z takich formacji jak Śmierć Kliniczna, Absurd czy DiM, od lat współpracuje również z Irkiem Dudkiem. Jest autorem takich piosenek Shakin Dudi jak "Au sza la la la" czy "Och, Ziuta", pisał również teksty dla zespołu Dźem ("Malowany ptak", "Zapal świeczkę")

Do grania w Redakcji Darek zaprosił wokalistę Adama Antosiewicza (ex- El Seccatore, Trzy Kluski Śląskie). Do zespołu dołączył Bartek Stuchlik (gra na kontrabasie w Shakin` Dudi) i Łukasz Walczak (znany z wielu, głównie jazzowych składów).  W lecie 2010 roku zespół zarejestrował 19 premierowych piosenek, z których najciekawsze trafiły na debiutancki album "Horrroskop".

Muzyka Redakcji to żywiołowa mieszanka punk rocka, rock`n`rolla i garażowych brzmień z lat sześćdziesiątych. Muzycy nie boją się momentami sięgać też po elementy reggae czy nawet klasycznego rocka. A teksty Darka, jak zwykle celnie opisują naszą, czasem smutną rzeczywistość. W repertuarze koncertowym zespołu znalazły się też legendarne utwory Śmierci Klinicznej i Absurdu.
 

Koncert Zespołu REDAKCJA

01.10.11r., godz. 18.00
Miejsce: Klub pod Amfiteatrem, ul. Bielska 51, Chybie
www.myspace.com/redakcja
www.youtube.com/watch?v=Jgj2TLMjbTo

 

 

Uwaga konkurs!

Wspólnie z Organizatorem przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia na koncert Redakcji w Chybiu. Aby je zdobyć, wystarczy jak najszybciej poprawnie dokonczyć zdanie: Nikt nie kocha tak jak ... Podpowiedzi szukajcie na oficjalnej stronie Zespołu na Myspace.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku 29 września 2011 do godziny 8.00. O wynikach konkursu i sposobie odbioru biletów poinformujemy najpóźniej do godz. 15.00 dnia 29.09.11 w niniejszej wiadomości.

 

Konkurs zakonczony!

Odpowiedź brzmiała: Nikt nie kocha tak jak kot.

Bilety zdobywają: miki11, który wysłał poprawną odpowiedź na redakcyjnego maila oraz neversoft, który odpowiedział również poprawnie w komentarzu. Zwycięzców prosimy o przysłanie imienia i nazwiska na maila redakcja@ox.pl.

Gratulujemy!

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: