Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Romowie w Topolej

Już w najbliższy piątek 8 lutego, o godz. 20.00, w Etno Chacie TOPOLEJ w Goleszowie wystąpi jeden z najbardziej znanych zespołów grających tradycyjną muzykę Romów słowackich.

Na niecodzienny koncert zaprasza Etno Chata TOPOLEJ w Goleszowie. Już w najbliższy piątek przyjedzie tam zespół Romów ze wschodniej Słowacji ze znakomitą wokalistką Janką Sendrea, która prezentowała się na największych europejskich festiwalach muzyki romskiej m.in. w Czechach, Holandii i Norwegii, a także na deskach Cornegie Hall. Muzykę tej grupy wykorzystał również m.in. Hans Zimmer do filmu Sherlock Holmes 2 - a Game of Shadows. 


Zespół ma unikalną, wielopokoleniową tradycję muzyczną Ich występy to barwny i autentyczny przekaz kultury cygańskiej. Bilety w cenie 30 zł do nabycia przed koncertem w Etno Chacie TOPOLEJ w Goleszowie Równi. (ul. Wiejska 22a) Rezerwacji można dokonać dzwoniąc pod numer: 665 668 228.


Dla Czytelników Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL wspólnie z Etno Chatą TOPOLEJ przygotowaliśmy konkurs. Podwójne zaproszenie na koncert muzyki cygańskiej otrzyma ta osoba, która jako pierwsza prześle na adres konkurs@ox.pl prawidłową odpowiedź na pytanie: Jakie zabiegi wykonywane są w ramach działalności Etno Chaty Wellnes? (wymień przynajmniej 3). Prócz odpowiedzi należy przesłać: imię, nazwisko, nick użytkownika oraz kontaktowy numer telefonu.
Rozwiązanie konkursu już jutro-7.02.2013r.!


UŻYTKOWNIKOWI JACHU Gratulujemy!


KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: