Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rozdaliśmy bilet do kina

Znamy już zwycięzcę w naszym filmowym konkursie, w którym nagrodą była podwójna wejściówka na film „Jan Paweł II. Szukałem Was...” w cieszyńskim Kinie Piast.

Prosiliśmy Was byście w komentarzach przekonali nas dlaczego to właśnie Wy macie wygrać podwójny bilet na ten film. Mrbizness napisał: „Czasami trzeba przypomnieć sobie losy tak Wielkiego Polaka. Czasem po prostu trzeba by się zatrzymać i zastanowić nad własną egzystencją. Przestać gonić za pieniędzmi, kolejnymi ambicjami i przewartościować cały świat. Wypadałoby przystanąć i zrobić taka inwentaryzację swojego życia. Rozważyć wszystko to, co nam się udało i to, czego nie udało się zrealizować dotychczas. Obrać nowe cele. Najlepiej, aby w taką zadumę wprowadził nas film dokumentalny o Wielkim Człowieku, który był przykładem dla wszystkich. Który inspirował, wskazywał drogę, nauczał, ale nigdy nie ganił, nie skreślał, nie odrzucał. Ja potrzebuję właśnie teraz wewnętrznego katharsis. A ten film pomoże mi to zrealizować”.

To właśnie do niego trafi podwójna wejściówka na ten film, który można obejrzeć w cieszyńskim Kinie Piast do 6 kwietnia (włącznie) w godzinach: 14:30, 16:30, 18:30.

Zwycięzce o szczegółach poinformujemy mailem.


(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: