Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rozdaliśmy bilety na kabaret

Dziękujemy za udział w naszym konkursie i ogłaszamy zwycięzców, którzy w piątek 25 lutego wezmą udział w koncercie  duetu Małgorzata Zwierzchowska - Olek Grotowski. 

Pierwsze podwójne zaproszenie otrzymuje jolusia153, bo uważamy, że muzyka powinna łączyć pokolenia - myślę, że bilety mogłyby trafić właśnie do mnie, ponieważ lubię teksty p. Andrzeja Waligórskiego, jednak nigdy nie miałam okazji posłuchać przekładu jego utworów na żywo. Myślę, że jest to idealna okazja, bo w codziennym - zabieganym życiu nie mam czasu na jakiekolwiek życie kulturalne. Gdybym wygrała te bilety byłaby to dla mnie miła niespodzianka. Ponadto, mogłabym wziąć na koncert córkę, która miałaby sposobność poznać inny rodzaj muzyki niż tylko pop, czy rap.

Drugie podwójne zaproszenie otrzymuje wilk181 – bo nas przekonał i wierzymy w to, że jego post jest szczery - chciałbym podarować bilet mojej narzeczonej z którą jestem od 6 lat i niestety jest chora na ... nie będe wypisywał dokładnie jaka jest to choroba , a jest to bardzo poważna , myślę że taki prezent sprawił by jej ogromną satysfakcję i uśmiech na twarzy jest to przykre że czasami jak znajdziesz już kogoś takiego na kim ci zależy i się kochasz wzajemnie , nie możesz żyć bez siebie ,to wszystkie plany musi coś pokrzyżować , jestem dobrej myśli , nie chodzi mi o darmowy bilet ale o to że wygrałem to dla niej ,ZAWSZE TEN SAM pozdrawiam

Gratulujemy zwycięzcom i prosimy o przesłanie na adres przemysław.lose@ox.pl imienia nazwiska oraz telefonu kontaktowego (dane muszą zostać wysłane z maila na który jest zarejestrowany nick na naszym portalu)

 

Z przyczyn niezależnych od redakcji koncert został odwołany... Z przykrością informujemy, że w związku z chorobą Olka Grotowskiego jego "Koncert dla Małgosi" w Wiślańskim kinie "Marzenie" w najbliższy piątek 25 lutego zostaje odwołany! O ewentualnym innym terminie tego koncertu oczywiście będziemy informować na bieżąco. Za zmiany przepraszamy.

UWAGA ZMIANY!!!!
"Koncert dla Małgosi" w wykonaniu Olka Grotowskiego - 25 lutego 2011,
godz. 18:00, Kino "Marzenie" w Wiśle

W związku z ciężką chorobą Małgorzaty Zwierzchowskiej
25 lutego Olek Grotowski wystąpi w koncercie zadedykowanym swojej koleżance.

Tego wieczoru wykona piosenki z tekstami Andrzeja Waligórskiego, Artura Andrusa, Andrzeja Poniedzielskiego.

Rzesze fanów w całej Polsce, dziewięć płyt CD w dorobku, dziesiątki przebojów śpiewanych wspólnie z widzami i niepowtarzalna atmosfera każdego koncertu. Nie można przegapić!

Bilety do nabycia w Wiślańskim Centrum Kultury w cenie 15 zł.

Możliwość rezerwacji tel. 33 855 29 67.
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: