Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rozśpiewane świnki trzy. Wygraj bilety na spektakl!

Kto powiedział, że świnki nie potrafią śpiewać? Kilka z nich postanowiło udowodnić wszystkim widzom Sceny Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie, że nie tylko potrafią, ale są w tym całkiem dobre. Tam, gdzie świnki trzy, musi być i wilk. Jak skończy się ta historia? Ciąg dalszy zobaczyć można w teatrze w Czeskim Cieszynie. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia!

W sztuce „My się wilka nie boimy” nie tylko trzy małe świnki postanawiają zrobić karierę muzyczną. Co knuje wilk i jak poradzą sobie z tym małe świnki? Tego dowie się ten, kto wybierze się do Teatru Cieszyńskiego.

Premiera sztuki odbędzie się w sobotę 26 maja 2012 roku o godz. 17:30 w Teatrze w Czeskim Cieszynie. Tego samego dnia o godz. 17:00 rozpocznie się wernisaż wystawy Jan Bocek – Aproximace (obrazy i grafika). Dla tych, którzy nie zdążą na sobotnią premierę nic straconego. Sztuka "My się wilka nie boimy" wystawiana jest na deskach Sceny Polskiej jeszcze przez trzy kolejne dni, czyli 27, 28 i 29 maja.

Bajka komediowo-muzyczna „My się wilka nie boimy” to najświeższa propozycja Sceny Polskiej, w której zarówno duzi jak i mali widzowie znajdą dla siebie coś interesującego. Reżyserii sztuki podjął się Karol Suszka. Tłumaczeniem sztuki autorstwa czeskiego dramaturga Ivo Fischera zajęła się Lena Pešák, scenografią i kostiumami Aleksander Owerczuk a muzyką Norbert Lichý.

Uwaga konkurs!
Mamy dla Was dwa podwójne bilety na spektakl „My się wilka nie boimy” do Teatru w Czeskim Cieszynie. Spektakl odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 17.30. By zdobyć zaproszenie, należy wymyślić krótką piosenkę, którą mogłyby zaśpiewać trzy małe świnki na konkursie muzycznym. Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach pod tą wiadomością. Czekamy na nie do piątku, do godz. 12:00. Wyniki ogłosimy tego samego dnia.

Konkurs zakończony!
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi. Podwójne zaproszenia na spektakl „My się wilka nie boimy”  postanowiliśmy przyznać użytkownikom: basiasta i Skorpion3112.
Bilety odebrać można przed spektaklem w kasie Teatru Cieszyńskiego przy ul. Ostravskiej 67 w Czeskim Cieszynie.
Przypominamy: Spektakl odbędzie się  w sobotę, 26 maja o godz. 17.30.
Dziękujemy wszystkim za udział, a zwycięzcom gratulujemy!

źródło: ox.pl
dodał: AGA

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: