Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Silna i kobieca

Strefa Zdrowia powstała w 2010 roku, jej pomysłodawcą jest magister fizjoterapii instruktor form body & mind mgr Aleksandra Czubaj. Jest to miejsce szczególne pod każdym względem, dlatego że powstało z niesamowitej pasji jaką jest ruch i człowiek. Grupa rehabilitantów i instruktorów stworzyła niesamowitą placówkę, gdzie jest miejsce dla każdego, a w szczególności dla osób chcących poznać, czym jest współczesny trening mentalny, dobrze zaplanowana i prowadzona rehabilitacja oraz aktywność.

Natasza Gorzołka: - Skąd pomysł na taki biznes?

Aleksandra Czubaj: - To  wielkie marzenie na stworzenie miejsca w Cieszynie przez ludzi z pasją, dla ludzi poszukujących takiej formy aktywności. Zlokalizowane w sercu miasta, ale z dala od codziennego zgiełku, miejsce przy ul. Korfantego 37, stało się spełnieniem oczekiwań wielu mieszkańców Cieszyna i okolicznych miejscowości.

NG: - Czy Strefa Zdrowia to tylko biznes czy pewna filozofia życiowa?

ACZ: - Strefa Zdrowia jest klubem, który podążając za światowym trendem promuje zdrowy i harmonijny tryb życia. Zdrowy sen, zdrowe odżywianie ... harmonia na każdej płaszczyźnie.

NG: - Czy strefa jest również dla mężczyzn? Czy na zajęcia przychodzą również jacyś panowie?

ACZ: - Placówka podzielona jest na kilka stref m.in. strefa jogi, strefa pilates, 9 miesięcy, strefa seniora , młodzieży, masażu i fizjoterapii.Dużym powodzeniem cieszy się również  strefa mężczyzny - to zajęcia grupowe tylko dla panów, co na cieszyńskim rynku jest całkowitą nowością. Dopracowany trening cykliczny pomaga zadbać zarówno o zdrowie fizyczne, poprawę kondycji, ale również o dobre samopoczucie po ciężkim dniu pracy.

NG: - Jakie są zalety Strefy Zdrowia w porównaniu z innymi podobnymi miejscami? Dlaczego warto właśnie do Was się udać?

ACZ: - Niewątpliwie zaletą Strefy Zdrowia na tle konkurencji jest profesjonalna kadra oraz największy wybór zajęć dostępny dla klientów. W naszej ofercie oprócz zajęć grupowych znajdują się także, treningi indywidualne, masaże, konsultacje i porady specjalistyczne.

NG: - Czy macie jakieś promocje, czy planujecie uruchomienie jakiś dodatkowych zajęć?

ACZ: - Wraz z nadchodzącą i długo oczekiwaną wiosną Strefa Zdrowia przygotowuje wiele promocji, niespodzianek i zmian, szczegóły wkrótce na stronach www.strefazdrowia.org.pl oraz na Facebooku.

NG: - A co kryje się pod hasłem silna i kobieca... ?

ACZ: - Każda z Nas, czyli kobieta która poszukuje, która lubi to co robi, otwarta na nowe wyzwania, a proponowany w naszym klubie  trening, gwarantuje jej poprawę sprawności fizycznej jak i psychicznej.

NG: - A jacy są mężczyźni?

ACZ: - Coraz bardziej  świadomi i otwarci na zmiany...

NG: - Dziękuję za rozmowę


Strefa Zdrowia

Ul. Korfantego 37
43-400 Cieszyn
tel.698560132
Mail: strefa.cieszyn@gmail.com
 

Uwaga Konkurs!

Mamy dla was trzy wejściówki ufundowane przez Strefę Zdrowia na wybrane zajęcia w placówce. Żeby je zdobyć wystarczy odpowieddzieć na pytanie: Jaka jest Twoja ulubiona forma aktywności sportowej i dlaczego własnie ona? Nagrodzimy trzy najciekawsze wypowiedzi. Konkurs trwa do 14.03.12.

(artykuł sponsorowany)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: