Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skąd wieje wiatr?

„Skąd wieje wiatr” to tytuł debiutanckiej powieści Mai Margasińskiej. W naszym konkursie mogą Państwo wygrać dwa egzemplarze tej niecodziennej książki.

Maja Margasińska jest trzydziestoletnią absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej. Wraz z mężem, dwójką dzieci i egzotyczną kotką mieszkają na warszawskim Grochowie. To ważna informacja, bo kot jest – być może – jednym z najważniejszych bohaterów opisywanej książki.

Alek, młody chłopak z Warszawy, wychodzi po papierosy i znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Jego zniknięcie odbije się na życiu kilku kobiet, także tych, które nigdy nie znał. Tylko cudowny kot może pomóc w rozwikłaniu tej zagadkowej historii, w której autorka magia miesza się z realizmem i społecznymi obserwacjami współczesnej Polski. Interesujący debiut, który warto przeczytać.

Mamy dla Was dwa egzemplarze książki „Skąd wieje wiatr”. Jeżeli chcecie je otrzymać przekonajcie nas w komentarzach pod tą wiadomością, dlaczego koty to magiczne zwierzęta. Na Wasze teksty czekamy do 28 września do godziny 12:00.

(łg)

Maja Margasińska, „Skąd wieje wiatr”, Rebis, Poznań 2010.

źródło: Ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: