Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Śmierć komiwojażera na deskach Sceny Polskiej

Domokrążca decyduje się na dramatyczny krok, by zapewnić przetrwanie rodzinie. Czy się uda? Premiera ''Śmierć komiwojażera'' Artura Millera na deskach Sceny Polskiej już w najbliższą sobotę, 10 października 2015. Mamy bilety!

Artur Miller jest jednym z najważniejszych amerykańskich dramaturgów i scenarzystów filmowych, zdobywcą Nagrody Pulizera, autorem dramatów, które stały się klasykami teatru i... mężem Merlin Monroe. Do jego najważniejszych i najwybitniejszych dzieł należy „Śmierć komiwojażera”. Sztuka powstała w 1949 roku i opowiada o Willy’m Lomanie, domokrążcy. Tytułowy komiwojażer nie odniósł sukcesu, choć pracował ciężko przez wiele lat. Jest osobą niezaradną, nieudacznikiem, który z powodu wieku zostaje zwolniony z pracy. Żeby zapewnić rodzinie utrzymanie, podejmuje dramatyczną decyzję…

Przedstawienie w reżyserii Bogdana Kokotka będzie miało swoją premierę w sobotę, 10 października o 17:30 na deskach Sceny Polskiej w Czeskim Cieszynie.

A. MILLER: ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA

Scena Polska Teatru Cieszyńskiego
Czeski Cieszyn, ul. Ostrawska 67
Premiera: 10 października 2015

Bilety w cenie 130,- Kc (ok. 20 zł) (dla emerytów i studentów 100,- Kc – ok. 15 zł) można zamawiać w biurze organizacji widowni: scenapolska@tdivadlo.cz , www.tdivadlo.cz , tel.: + 420 558 731 141.


Profil Czeskocieszyńskiego teatru na Facebooku


Uwaga Konkurs!
Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na „ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA”. Aby je zdobyć, trzeba w odpowiedzieć na pytanie: Jakie masz skojarzenia ze słowem komiwojażer? Odpowiedzi wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i loginem na ox.pl prosimy przesyłać na adres konkurs@ox.pl do 8 października do godz. 12.00. Wygrywają dwie osoby, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Konkurs zakończony!

Dwa bilety na spektakl otrzymują Użytkownicy:

Jorgus

Okowita

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i wspólna zabawę.

 

Artykuł sponsorowany

źródło: OX.PL
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: