Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Spirala wciąga na wakacje

„Spirala” to niezwykły thriller, o którym z zachwytem rozpisywał się niedawno sam New York Times. 400 stronicowa książka Paula McEuena to świetny pomysł na letni odpoczynek.

Paul McEuen jest profesorem fizyki na Cornell University. Jego książki często porównywane są do dzieł Micheala Crichtona, zmarłego niedawno pomysłodawcę producenta serialu „Ostry dyżur”. Jego książka „Park Jurajski” zachwyciła samemu Stevena Spielberga, który postanowił nakręcić jej ekranizację.

Sięgnijmy do „Spirali”. Jest marzec 1946 roku. Liam Connor, młody biolog, trafia na pokład amerykańskiego pancernika na Oceanie Spokojnym. Jest świadkiem szokującej sceny: Amerykanie zrzucają bombę jądrową na własny okręt. Okazuje się, że załoga jest zainfekowana wyprodukowaną przez Japończyków w tajnej Jednostce 731 bronią biologiczną, która doprowadza ofiary do morderczego szału i zabija je w ciągu kilku dni.

Wydaje się, że wraz ze zniszczeniem okrętu zagrożenie minęło, ale - o czym Amerykanie nie wiedzą - pozostał jeszcze jeden pojemnik z Uzumaki. I jest jeszcze jeden ochotnik, którego samobójcza misja wciąż trwa...

Dzięki poznańskiemu wydawnictwu Rebis mamy dla Was dwie opisywane książki. Jak je zdobyć? Wystarczy, że w komentarzach pod tą wiadomością przekonacie nas, że to właśnie Wy powinniście ją przeczytać. Na Wasze wpisy czekamy do 3 lipca. Dwa najciekawsze nagrodzimy książkami.


(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: