Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Święto Herbaty w Cieszynie

Degustacje, koncerty, wykłady, warsztaty - szykujcie się na Święto Herbaty w Cieszynie! Już 1 i 2 lipca na Wzgórzu Zamkowym festiwal kultury herbacianej.

Eksperci z Polski, Czech i Słowacji, bogata oferta warsztatów – m.in. zielarstwa, techniki terapeutyczne, zajęcia jogi, muzyka m.in. akordeonowa, warsztat wyrabiania bambusowych fletów i wiele, wiele innych atrakcji czeka na uczestników Festiwalu.

W tym roku organizatorzy połączyli siły z organizacją Mała Polska w Nepalu, która pomaga ludziom dotkniętym przez trzęsienie ziemi. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na odbudowę szkół w Nepalu. Podczas festiwalu pojawi się wiele stoisk sprzedających akcesoria herbaciane, ceramikę, ubrania i instrumenty.

Cena jednodniowego karnetu wynosi 25zł i obejmuje wstęp na wszystkie wydarzenia podczas pierwszego dnia festiwalu. Dzieci i młodzież do lat 15 pod opieką rodziców mają wstęp wolny. Podczas Święta Herbaty Wzgórze Zamkowe będzie otwarte dla zwiedzających i dla tych, którzy woleliby jedynie rozłożyć sobie koc, napić się dobrej herbaty i porozmawiać. Dalsze informacje o programie będzie można znaleźć na stronie festiwalu: www.swietoherbaty.pl

Organizatorzy: Fundacja Laja, Herbaciarnia Laja, Petrklíč help z. s., Opowiadamy o świecie
Partnerzy: DDM Český Těšín, ASK ČR, Zamek Cieszyn.

Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy. 

Uwaga konkurs!
Dla osoby, która najszybciej poprawnie odpowie na pytanie: W którym roku odbyła się pierwsza edycja Święta Herbaty w Cieszynie? mamy podwójny karnet na wydarzenia festiwalowe.
Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach poniżej.

Udział w powyższym konkursie jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu konkursów .

 

Konkurs zakończony!

Prosimy Użytkowniczkę "ksiezniczka11" o przesłanie na adres redakcja@ox.pl swojego imienia i nazwiska.  Mail musi pochodzić z adresu przypisanego do konta "ksiezniczka11". Po przesłaniu danych karnet będzie do odbioru u Organizatora.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-06-28 17:03:44
ksiezniczka11: w 2009r.
2017-06-28 21:33:44
as355: W 2010 rok
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: