Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Szeja/Szeja: Cieszyńska Barbórka to nie lada wyzwanie!

Już dzisiaj rozpoczynają się emocje związane z 38. Rajdem Cieszyńskiej Barbórki 2012. Impreza stanowi ostatnią, 8 eliminację Rajdowego Pucharu Polski w sezonie 2012. W zawodach wezmą udział również bracia Szeja, którzy z tej okazji zapraszają na konkurs.

W ramach RPP 2012 w zawodach weźmie udział ustroński duet Jarosław Szeja i Marcin Szeja, Wicemistrzowie Polski ClioCup 2010 oraz zdobywcy Rajdowego Pucharu Polski 2009. Załoga startowała samochodem – Opel Astra GT klasy 5.

Kierowcy podkreślają, że Cieszyńska Barbórka jest wyjątkowa pod wieloma względami:– Bardzo się cieszę, że kończymy ten bardzo ciężki sezon 2012 w domowej imprezie, można tak powiedzieć, bo wzorem zeszłorocznej formuły tego rajdu baza zlokalizowana jest w naszym rodzinnym Ustroniu. Pora roku - końcówka listopada daje zawodnikom ciężki orzech do zgryzienia pod względem nieprzewidywalności warunków pogodowych. Nie raz zdarzało się, że w noc przed rajdem spadł śnieg i diametralnie zmieniał warunku na trasie. Kolejny elementem, który powoduje zmianę warunków to zróżnicowanie terenu - wysoko w górach często jest biało i śnieżnie, a w dolinie mokro i dużo błota. Wydaje mi się, że będzie to dla mnie największe wyzwanie tego sezonu, dlatego ostatnie tygodnie poświeciliśmy na dogłębne przygotowanie samochodu, odpowiednie dobór opon oraz trening fizyczny. Liczę, że wielu fanów motoryzacji ze Śląska cieszyńskiego, a szczególnie z mojego miasta będzie kibicować na trasie. Do zobaczenia na rajdzie i – mam nadzieje - na mecie! Ogromne podziękowania kieruję w stronę naszego głównego sponsora – Firmy GK FORGE oraz dla firmy, która wsparła ten występ – WESOB. Za całosezonową współpracę dziękuje również naszej rajdowej stajni EvoTech oraz pozostałym partnerom, na których zawsze mogliśmy liczyć! - mówi kierowca Jarosław Szeja.

Zobacz też: Cieszyńska Barbórka przed nami

Uwaga konkurs!

Dla naszych czytelników wspólnie z braćmi Jarosławem i Marcinem Szeja przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest zestaw
czapka i koszulka (M) ufundowane przez głównego sponsora załogi . Aby je zdobyć, należy wytypować miejsce, które bracia zajmą w klasyfikacji generalnej 38. Rajdu Cieszyńska Barbórka. Wygra osoba, która wytypuje najlepiej (w przypadku dwóch i więcej takich samych dobrych typów decyduje kolejność zgłoszeń). Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tą wiadomością w komentarzach. Konkurs trwa do soboty - 17.11.2012r. do godz. 8.30. Rozstrzygnięcie nastąpi w poniedziałek, 19 listopada br.

Konkurs zakończony!

Najbliżej (i najszybiej z pośród innych użytkowników) wyniku braci Szeja (przypomnijmy, zajęli 23, ostatnie miejsce)  był Użytkownik: klaudek2a. Gratulujemy! Po odbiór nagrody zapraszamy do Siedziby Portalu - Skoczów ul. Wałowa 3 - do 30 listopada br. Zwycięzcę prosimy o przesłanie imienia i nazwiska na adres: konkurs@ox.pl.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: