Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Szukamy najstarszego komputera Optimal - ostatnia szansa na udział w konkursie!

Już tylko kilka dni zostało do końca konkursu ''Szukamy najstarszego komputera Optimal''. Jeśli jesteś właścicielem sprzętu, który ma już swoje lata i został zakupiony w sklepie Optimal, masz ostatnią szansę, by zawalczyć o nowoczesny komputer typu All-In-One, nagrodę w naszym konkursie. Na zgłoszenia (obowiązkowo ze zdjęciem komputera i jego właściciela) czekamy do końca stycznia.

Wymienić stary komputer na nowy chciałby każdy, ale szansę na to mają tylko Ci, którzy przynajmniej 5 lat temu zakupili sprzęt w jednym ze sklepów firmy Optimal i potrafią to udowodnić. Do naszej redakcji napłynęło już sporo zgłoszeń. Wiele z nich dotyczy komputerów, które wciąż są „na chodzie”. Dotychczas zgłosiło się do nas 16 osób. Ich zdjęcia wraz z komputerami można zobaczyć na stronie: http://szukamykomputera.ox.pl/.

Przypominamy, że do konkursu zgłaszać można komputery zakupione przynajmniej 5 lat przed dniem ogłoszenia konkursu, czyli przed 22.11.2007. Konieczne jest posiadanie dowodu zakupu potwierdzającego, że sprzęt został nabyty w sklepie Optimal – może to być faktura, rachunek, paragon, karta gwarancyjna lub plomba.

Aby zgłosić się do konkursu, nie wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową, trzeba ponadto zrobić sobie zdjęcie z komputerem. Niestety, ten warunek zdyskwalifikował już kilka osób, które przesłały nam zdjęcie samego komputera, albo w ogóle nie załączyli fotografii. Zgodnie z regulaminem, nie możemy uwzględnić takich zgłoszeń, dlatego wszystkie osoby, które nie dostarczyły właściwego zdjęcia i nie znalazły się w galerii konkursowej, zachęcamy do ponownego przesłania zgłoszenia.

Jeśli nie jesteście pewni nazwy sklepu, w której nabyliście komputer, ale wiecie gdzie tobyło, proponujemy zajrzeć do krótkiej historii firmy Optimal opisanej w artykule, w którym ogłosiliśmy konkurs. Z tekstu dowiecie się, gdzie wcześniej mieścił się sklep komputerowy, który dzisiaj ma swoją główną siedzibę w Skoczowie przy ul. Wałowej 3 oraz oddział w Cieszynie na ul. Michejdy 4.

Regulamin oraz szczegóły konkursu znaleźć można tutaj.

Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2013 roku. Zwycięzca zostanie ogłoszony na Portalu OX.PL 1 lutego 2013r., a wręczenie nagrody nastąpi 7 lutego w sklepie Optimal na ul. Wałowej 3 w Skoczowie. Zgłoszenia (wypełnioną kartę zgłoszeniową oraz zdjęcie z komputerem) prosimy przesyłać na adres mailowy: konkurs@ox.pl.

Nagrodą w konkursie jest komputer z ekranem dotykowym ASUS Eee TOP ET1610PT o wartości 1199 zł z oprogramowaniem Windows 7 Home Premium oraz czytnikiem kart pamięci, kamerą internetową, kartą sieciową WiFi 802.11 b/g/n, myszą i klawiaturą USB.

Weź udział w konkursie, bo naprawdę warto! W trwającym do końca stycznia konkursie „Szukamy najstarszego komputera Optimal” naprawdę warto wziąć udział. Nie wygrasz tym razem – damy Ci kolejną szansę, ponieważ nadesłane teraz zgłoszenia nie przepadają, lecz biorą udział w następnym konkursie firmy Optimal, który ogłoszony zostanie na wiosnę. Do wygrania będą kolejne atrakcyjne nagrody. Dlatego tym bardziej zachęcamy do przesyłania zgłoszeń już teraz!

artykuł sponsorowany

(red.)

źródło: ox.pl
dodał: AGA

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: