Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

To Tu zakręcona jest zabawa!

Twoje dziecko nudzi się, a Ty nie masz już pomysłów na zabawę? W Cieszynie jest miejsce, gdzie na Twoją pociechę czeka zakręcona zabawa w basenach z piłeczkami, labiryntach, tunelach, zjeżdżalniach, torach przeszkód i innych atrakcjach. To Tu - po prostu...

Powstałe w 2008 roku Centrum Edukacyjne „To Tu" obejmuje różne obszary działalności: Niepubliczne Przedszkole Twórcze "To Tu"; Prywatny Żłobek „Maluszkowo” oraz zajęcia dodatkowe dla dzieci, które wspomagają wszechstronny rozwój dziecka. Integralna częścią To Tu jest Sala Zabaw „Kręciołek” oferująca zabawy ruchowe i organizację przyjęć urodzinowych dla dzieci.

Nauczyciele Przedszkola i Żłobka stawiają przede wszystkim na rozwój i naukę poprzez zabawę: - Codzienne zajęcia dydaktyczne prowadzimy na podstawie unikalnego programu edukacyjnego „Klucz do uczenia się” opracowanego w oparciu o pomysły, których autorem jest znany psycholog rozwoju dziecka – Lew Wygotski - mówi Izabela Krzemińska-Woźniak, założycielka Centrum Edukacyjnego Dyrektor Przedszkola: - W naszej pracy wykorzystujemy również metodę Marii Montessori, Metodę Dobrego Startu i Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne, stwarzając tym samym odpowiednie warunki dla stymulacji wszechstronnego rozwoju dzieci – dodaje.

W Centrum dzieci i młodzież mają okazję nauczyć się tańca, baletu, poczuć się jak prawdziwy naukowiec na zajęciach  "Mali badacze świata", podczas zabaw muzyczno-ruchowych rozbudzić wyobraźnię, poznać proste instrumenty muzyczne i posłuchać muzyki z całego świata.  Dzięki "To Tu" milusińscy mogą nauczyć się również gotować - "Małe co nieco" to cykl zajęć, które oswajają dzieci z samodzielnością, uczą kreatywnego myślenia, higieny i dobrych nawyków żywieniowych. Dla małych dzieci i ich rodziców przygotowano cykl zajęć „Baraszkowanie na dywanie”, czyli Ruch Rozwijający połączony z zajęciami adaptacyjnymi do przedszkola.

A kiedy dzieci chcą po prostu się wyszaleć - "To Tu" udostępnia salę zabaw "Kręciołek", w którym do dyspozycji dzieci i rodziców są m.in.: dwa baseny z piłeczkami, labirynty, tunele, zjeżdżalnie, tory przeszkód, huśtawkę, jeździk, domek, kuchenkę i wiele innych atrakcji: - Dla rodziców i opiekunów przygotowaliśmy 'kącik', gdzie mogą liczyć na chwile relaksu przy dobrej kawie i za darmo serfować po internecie - mówi Izabela Krzemińska-Woźniak.

Centrum organizuje również imprezy urodzinowe, kinderbale, eventy, pikniki, festyny, festiwale. Z okazji zbliżających się walentynek i trwającego karnawału dzieci będą mogły zabawić się na BALU KARNAWAŁOWO – WALENTYNKOWYM: - Zapraszamy wszystkie dzieci 11 lutego w godzinach od 14 do 17. Gwarantujemy wspaniałą zabawę, głośną muzykę, efekty świetlne, tańce, liczne konkursy oraz poczęstunek - zaprasza założycielka  "To Tu". Koszt balu to 15 zł za dziecko (zapisy trwają do 8.02.2012r., liczba miejsc ograniczona, tel. 530 858 242 lub 791 86 45 86).

"Maluszkowo" i Centrum Edukacyjne "To Tu"
ul. Kamienna 3c, 43-400 Cieszyn
tel. 791 86 45 86
www.totucieszyn.pl
www.kreciolek.com.pl

Niepubliczne Przedszkole Twórcze „To Tu”
ul. Polna 3c, 43-400 Cieszyn
tel. 790 468 868
www.totucieszyn.pl

Uwaga Konkurs!
Mamy dla Was 2 wejściówki na dowolnie wybrane zajęcia w To Tu lub salę zabaw  "Kręciołek”. Aby zdobyć dla dziecka wejściówkę, wystarczy w komentarzach pod tą wiadomością opisać swoją ulubioną zabawę z dzieciństwa. Zwyciężą dwie najciekawsze wypowiedzi. Konkurs trwa do 6 lutego br. Zwycięzców wyłonimy 7 lutego br.


(artykuł sponsorowany)

Konkurs Zakonczony!

Bilety wygrywają Użytkownicy: jolka25 i kasia8921. Zwyciężczynie prosimy o przesłanie maila z imieniem i nazwiskiem na redakcja@ox.pl Wejściówki będą do wykorzystania przez miesiąc, czyli do 7 marca (wystarczy przyjść do "To Tu" i podać swoje - przesłane wcześniej na redakcyjnego maila -  imię i nazwisko).

Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom!

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: