Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Univers zaśpiewa dla dzieci w Ustroniu

Ofiaruj dzieciom słońce wraz z zespołem Universe! Piąty koncert z serii koncertów charytatywnych na rzecz zimowego i letniego wypoczynku dzieci uczęszczających do Ośrodka 'Można Inaczej', którego gwiazdą będzie zespół Universe, odbędzie się 10 grudnia br.

W Ustroniu na rzecz dzieci w ramach cyklu "Ofiaruj dzieciom słonce" wystąpili już: Edward Simoni, Czesław Mozil i Gabi Kulka. Koncerty organizuje od czterech lat Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinie "Można Inaczej".

Zespół Universe założył w 1981 Mirosław Breguła (zmarł tragicznie w 2007) oraz Henryk Czich, który został liderem zespołu po śmierci Breguły. Szczyt popularności Universe przypadł na lata 80-te. Zespół zaczynał jako duet - fortepian i gitara.  Z czasem brzmienia stały się rockowe, bluesowe, country czy idące w stronę poezji śpiewanej.  Obecnie zespół posiada własną stronę internetową i sklep oraz "Radio Universe", na którym można słuchać muzyki grupy.

Koncert charytatywny Universe
10 grudnia 2011, godz. 18.:00
MDK „Prażakówka”, sala widowiskowa

Bilety można zakupić za 30 złotych, a całość dochodów z koncertów zostanie przekazana na cele charytatywne. Bilety do nabycia w siedzibie Stowarzyszenia Można Inaczej  (ul. Rynek 4- półpiętro).

Sponsorami tegorocznych koncertów są: Inż-bud, Kubala, Karol Grelowski, Firma Wilczek, Gastromix, Ziemowit, Zameczek, Max Pakuła, Restauracja Allo-Allo, Restauracja  Angels, Karczma Wrzos, Karczma Góralska, Karczma Dwór Skibówki, Eurodruk, Niko i Starostwo Powiatowe w Cieszynie. Patronat nad koncertem objął Burmistrz Miasta Ustroń.

Zobacz najnowszy teledysk Universe:

 

Uwaga Konkurs!!!
Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na koncert Universe przekazane przez Organizatora. Aby je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Która z piosenek Universe podoba Ci się najbardziej i dlaczego?

Osoba, która zamieści najciekawszą wypowiedź, otrzyma zaproszenie. Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod ta wiadomością do 7.12.11 włącznie. Informację o zwycięzcy i sposobie odbioru biletów zamieścimy 8.12.11 w tej wiadomości.

Konkurs zakonczony!

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi, najchętniej nagrodzilibyśmy wszystkich fanów Universe, jednak podwójne zaproszenie na koncert Universe wędruje do Użytkownika: nata27.  Prosimy zwycięzcę o przesłanie imienia i nazwiska wraz z numerem telefonu na redakcja@ox. Bilety, po przesłaniu danych, będą do obioru w siedzibie Stowarzyszenia "Można inaczej" (Ustroń, ul. Rynek 4) lub w dniu koncertu.

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: