Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Upominki od Kajta

Najszybszy kierowca naszego regionu przygotował dla naszych czytelników klika upominków do rozdania. Wystarczy wziąć udział w konkursie dotyczącym Kajetana Kajetanowicza.

Zbliżający się Rajd Cieszyńska Barbórki przypomina nam także o najwybitniejszym zawodniku sportów motorowych z naszego regionu. Kajetan Kajetanowicz od wielu lat daje mieszkańcom Śląska Cieszyńskiego powód do dumy. Od lat Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL śledzi  karierę jednego z największych  talentów w dziedzinie rajdów samochodowych.

Tegoroczny obrońca tytułu Mistrza Europy przygotował kilka upominków do rozdania dla czytelników portalu OX.PL. Możecie wygrać gadżety z kolekcji rajdowego Mistrza Polski, a będzie pozczycić się nimi mogła tylko jedna osoba. Aby je otrzymać, wystarczy wymyślić ciekawe hasło, którym zagrzejesz Kajto do walki.

Prawidłowe odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem, nickiem użytkownika Portalu OX.PL i numerem telefonu ślijcie na adres konkurs@ox.pl.

Wygra najciekawsza wypowiedź. Na propozycje czekamy do 28 listopada.

Udział w powyższym konkursie jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu konkursów

AKTUALIZACJA!!!

Zwycięzcą konkursu został Krzysztof Plinta. Gratulujemy! Zapraszamy do redakcji po odbiór nagród w terminie do końca grudnia tego roku.

 

red.

źródło: ox.pl
dodał: MB

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-11-17 20:16:26
Przepierón: W morde jeża, ale poszedł w koszta, mie by było gańba takie nic \"ufundować\"
2016-11-18 07:24:42
ciamajda: A co miał zrobić z taką furą \"nagród\"? Wiesz Przepierón ile zajmuje to miejsca? Zrobi się miejsce na nowe koszulki, kubki i inne wartościowe zabawki.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: