Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

W Cieszynie strzelają

Jeżeli ktoś już trafił Cię strzałą miłości, to pewnie zastanawiasz się teraz co kupić na walentynki. Idealny prezent nie musi być drogi, wystarczy żeby był od serca. Brak Ci pomysłów? Odwiedź Prezentownię - sklep pełen pomysłów na prezent albo weź udział w naszym konkursie.

Co kupić na walentynki? Zapewne to pytanie zadaje sobie teraz wielu z was. Kartka, biżuteria a może coś słodkiego – trudno wybrać zwłaszcza parom, które walentynkowy prezent wręczały sobie nawzajem już nieraz, a mimo to w tym roku chcą zaskoczyć partnera.

Jest takie miejsce w Cieszynie przy ul. Głębokiej 25, w którym każdy znajdzie odpowiedni prezent. Romantyczne świece, pięknie pachnące naturalne mydełka, kolorowe artykuły dekoracyjne i inne bibeloty – to wszystko czeka na Was w cieszyńskiej Prezentowni, w której ostatnio zapanowała wiosna. Nadchodzącą porę roku poczujemy już po przekroczeniu progu sklepu, który od kilku dni przepełniony jest kwiatową świeżością i kolorami rozkwitającej natury. Wiosna sprzyja miłości, dlatego z pewnością każdy znajdzie tu prezent dla ukochanej osoby, bez względu na to, czy należy ona do tych bardziej wybrednych, czy do tych, którzy potrafią się cieszyć z każdego upominku.

O Prezentowni pisaliśmy już tutaj.

Uwaga konkurs!
Dla zakochanych Prezentownia przygotowała walentynkowe upominki. Aby wziąć udział w konkursie: Napisz komu posłałbyś strzałę miłości, gdybyś był kupidynem i uzasadnij swoją odpowiedź. Najciekawsze trzy odpowiedzi Prezentownia nagrodzi walentynkowymi upominkami dla ukochanej osoby.
Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres konkurs@ox.pl do 13.02.2013 roku, w tytule wpisując „Prezentownia”. W mailu proszę podać również swoje imię, nazwisko, login na Portalu oraz numer telefonu kontaktowego. Rozstrzygnięcie i publikacja najciekawszych odpowiedzi nastąpi 14 lutego 2013 roku.

Aktualizacja [14.02.2013r.]: W związku z bardzo dużą ilością nadesłanych odpowiedzi jesteśmy zmuszeni przełożyć rozwiązanie konkursu na jutro. Za opóźnienie przepraszamy i prosimy wszystkich uczestników o jeszcze trochę cierpliwości.
 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: