Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

W konkursie ''Bezpieczne okna ALDO'' do wygrania aż 106 nagród

Znalazłeś w pobliżu domu łom i kominiarkę? Prawdopodobnie masz okna Aldo, a decydując się na ich zakup, pozbawiłeś pracy kolejnego włamywacza. Zrezygnowanych włamywaczy tym więcej, im więcej domów i mieszkań uzbrojonych w okna wyprodukowane w Puńcowie. Ten, kto wie, dlaczego tak się dzieje, ma szansę na nagrody: nowoczesny telewizor 32'', 5 tabletów 8'' lub 100 zestawów upominkowych.

O bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny dbamy na wiele sposobów, ale czasami zapominamy zabezpieczyć to, na co pracujemy całe życie – nasz dom i mienie w nim zgromadzone. Żeby to zrobić wcale nie trzeba inwestować w drogi monitoring czy okna antywłamaniowe – większość włamywaczy rezygnuje z działania, widząc podstawowe zabezpieczenia, takie jak solidne okna.

Aldo Sp. z o.o. z Puńcowa to jeden z największych producentów stolarki otworowej PVC i aluminiowej na Śląsku. Firma specjalizuje się w tworzeniu okien zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa. Okno dające bezpieczeństwo odróżnia się od zwykłego szeregiem parametrów. Dzięki rozwiązaniom stosowanym przez producenta z naszego regionu, można poczuć się pewnie we własnym domu czy mieszkaniu – zarówno przebywając w nim, jak i opuszczając go, nawet na dłuższy okres czasu.

Aby zachęcić wszystkich Was do sprawdzania, dlaczego okna Aldo zapewniają bezpieczeństwo, producent organizuje wyjątkowy konkurs!W konkursie "Bezpieczne okna ALDO" do wygrania jest aż
106 nagród o łącznej wartości ok. 6 000 zł!!


Weź udział w rywalizacji i odpowiedz na pytanie konkursowe:
Dlaczego włamywacze na widok OKIEN ALDO rezygnują z włamania?


Nagrodami w Konkursie są:
1 x Nagroda Główna – telewizor 32“ LED FULL HD SAMSUNG
5 x Nagroda dodatkowa – tablet 8“AdaX
100 x Zestaw upominkowy firmy Aldo: koszulka i kubek

 
Zgłoszenia do konkursu wysyłać można za pośrednictwem strony internetowej: www.okna-aldo.com.pl/konkurs, na której znajduje się także regulamin konkursu. W formularzu zamieszczonym na powyższej stronie należy podać swoje dane oraz odpowiedź na pytanie konkursowe. Konkurs trwa od 16 września do 16 października 2013r., a rozstrzygnięty zostanie 29 października br.

Przy wyborze 106 najlepszych odpowiedzi Komisja konkursowa weźmie pod uwagę przede wszystkim oryginalność, pomysłowość i kreatywność. Powodzenia!

źródło: ox.pl
dodał: AGA

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: