Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wakacyjne zdjęcie- rozwiązanie

 

 

 

 

 

Zakończyliśmy właśnie nasz konkurs „Wakacyjne zdjęcie mojego dziecka”. Konkurencja była ogromna, a nasze mailowe skrzynki pękały w szwach od przesyłanych przez Was wakacyjnych zdjęć Waszych dzieci. Jury w skład, którego weszli: Karina Dziadek (właścicielka firmy Baby Centro – fundatora nagrody) oraz przedstawiciele portalu OX.pl, wybrało najciekawsze zdjęcie.

- To nie było proste zadanie – mówi Andrzej Golba, który zasiadał w jury w imieniu portalu OX.pl. – Po długich rozmowach postanowiliśmy nagrodzić właśnie to zdjęcie – tłumaczy. Zwycięskie zdjęcie prezentujemy poniżej.Autor nagodzonego zdjęcia otrzyma samochodowy fotelik dla dzieci firmy CARETERO ufundowany przez firmę Baby Centro, która oferuje bogaty wybór akcesoriów dla dzieci.

Jury przyznało też 7 nagród pocieszenia. Autorzy zdjęć, które można zobaczyć w galerii pod tym artykułem, otrzymają organizer (specjalną folię ochronną na fotel).

Wszystkim uczestnikom konkursu, serdecznie dziękujemy za udział. Zwycięzcom, gratulujemy. Autorów nagrodzonych zdjęć prosimy o kontakt na adres: lukasz.grzesiczak@ox.pl.

(łg)

źródło: Ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: