Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Walentynki juz od dziś

Nadchodzi luty, a wraz z nim najbardziej zakochane święto – Walentynki. Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL postanowił przygotować serwis www.walentynki.ox.pl. Znajdziecie tu porady jak spędzić ten niezwykły dzień informacje o walentynkach, uczuciach, ciekawostki związane ze świętem zakochanych, pomysły na to jak wyznać miłość. Ponadto wszyscy chętni będą mogli złożyć walentynkowe życzenia nie tylko swoim ukochanym. Walentynki to również czas, kiedy doceniamy swoich przyjaciół. Każde wysłane wyznanie, bądź życzenie bierze udział w konkursie pełnym walentynkowych nagród. Ruszamy już dziś!


www.walentynki.ox.pl – to niezwykły serwis przygotowany z myślą o tym zimowym, pełnym gorących uczuć święcie. To tu możesz znaleźć pomysły na to jak spędzić walentynki. Tu też złożysz życzenia – wyznania ukochanej osobie czy swoim przyjaciołom. Zasada jest prosta. Ty wysyłasz sms – a tym samym bierzesz udział w konkursie pełnym walentynkowych nagród. Wystarczy, że wyślesz SMS na numer 73068 w treści wpisując: TC.WNOX. treść życzeń, imię lub osoby, do której kierujemy życzenia (np. TC.WNOX.Kocham Dla ukochanej Ewy od Arka, 600000000).

Każdy sms może przynieść ci radość bliskiej osoby, która przeczyta skierowane do niej życzenia, bądź wyznanie ponadto wysłanie smsa jest jednoznaczne z wzięciem udziału w konkursie w którym można wygrać m.in. wizytę w salonie fryzjerskim Mangoo w Cieszynie – pakiet dwóch fryzur dla niej i dla niego, zabiegi pielęgnacyjne dla dwojga w salonie kosmetycznym Mangoo, podwójne zaproszenie na bal do restauracji Liburnia w Cieszynie, romantyczną, walentynkową kolację dla dwojga w Domu Wczasowym Jawor w Ustroniu, kolację dla dwojga w hotelu Jaskółka w Ustroniu, misia – przytulankę, który rozbudzi uczucia w niejednej walentynce ufundowanego przez sklep zabawkowy „Świat Dziecka” i bukiet kwiatów przygotowany przez kwiaciarnię „Storczyk” ze Skoczowa.


Każdy wysłany sms bierze udział w konkursie z nagrodami. Sms-y z życzeniami i wyznaniami walentynkowymi można wysyłać do piątku, 11 lutego do godziny 10.00. Opłata za wysłanie jednego SMS-a wynosi 3 zł (+ 23% VAT) 3,69 zł z VAT. Uwaga! Całkowita długość SMS-a nie może przekroczyć 160 znaków oraz nie wolno też używać polskich znaków w treści sms-a.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu www.walentynki.ox.pl. Znajdziecie tam nie tylko życzenia i wyznania miłosne, wierszyki walentynkowe, pomysły na spędzenie walentynek i wiele innych ciekawostek. Zaglądnijcie na www.walentynki.ox.pl!

O walentynkowym serwisie będzie na bieżąco informował Amor - Kupidyn. Szukaj go na OX.PL i FACEBOOKU!
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: