Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wezmą Spiralę

Znamy już szczęśliwców, do których trafi „Spirala” Paula McEuena. To niezwykły thriller, o którym z zachwytem rozpisywał się niedawno sam New York Times.

Dzięki uprzejmości poznańskiego wydawnictwa Rebis mamy dla Was dwa egzemplarze tej książki, która niedawno trafiła do księgarń w całej Polsce. Prosiliśmy Was, byście przekonali nas, że to właśnie Wy chcecie wygrać tę książkę.

Najskuteczniej przekonały nas dwie osoby, które kryją się za nickami: „osi_999” oraz „misieksb”. Dlaczego? „Osi_999” zaproponował/-a nam ciekawą wierszowaną wyliczankę, która przemówiła do naszej wyobraźni. Osoba, która kryje się za nickiem „misieksb” sprowokowała nas, byśmy dali jej szansę przekonać się, że „Spirala” trzyma w niepewności w stylu najlepszych książek Kinga.

Zwycięzcom gratulujemy. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce zagoszczą na naszym portalu.Nagrody prosimy odebrać do 18 lipca tego roku, od poniedziałku do piątku w godzinach między 9-16 w siedzibie portalu Ox.pl lub po ewentualnym kontakcie mailowym: lukasz.grzesiczak@ox.pl.

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: