Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wilk szuka prezentu dla świnek. Wygraj bilet na ''Popołudnie z Mikołajem''

Nie masz pomysłu na mikołajkowy prezent? Podpowiadamy: w najbliższą sobotę, 8 grudnia Scena Polska zaprasza widzów małych i dużych na ''Popołudnie z Mikołajem''. Spędź mikołajki z Plimpusiem, Brzdękusiem i Bęcusiem, czyli głównymi bohaterami spektaklu ''My się wilka nie boimy''. W naszym konkursie możesz wygrać jedno z 3 podwójnych zaproszeń!

Bęcuś, Brzdękuś i Plimpuś - to imiona trzech małych świnek, które występują razem w zespole muzycznym. Pewnego dnia świnki postanawiają spróbować szczęścia w konkursie muzycznym i wygrać Złotego Gila. Niestety na podobny pomysł wpada wielbiciel muzyki rockowej, wilk Pafnucy Decybel. Kto okaże się lepszy i rozpocznie karierę muzyczną? Decyzja należy do Krowy, Kozy i Psa, którzy zasiadają w jury konkursowym.

"My się wilka nie boimy" to radiowa bajka komediowo-muzyczna napisana w 1985 roku przez Ivo Fischera, redaktora czeskiego radia, autora tekstów piosenek oraz bajek. To opowieść, która przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Młodsi widzowie z pewnością będą się dobrze bawić, śledząc poczynania trzech małych świnek i groźnego wilka, a dorośli odnajdą w spektaklu cenne przesłanie. Reżyserem przedstawienia jest Karol Suszka, dyrektor Teatru Cieszyńskiego.


Scena Polska zaprasza widzów małych i dużych na "Popołudnie z Mikołajem" w sobotę, 8 grudnia br. o godz. 16.00.  Bilety w cenie: dorośli 100,- Kc (16,- zł) i dzieci 60,- Kc (10,- zł) można zamawiać w biurze organizacji widowni (tel. + 420 558 746 022, scenapolska@tdivadlo.cz) lub zakupić w kasie przed spektaklem w Teatrze Cieszyńskim w Czeskim Cieszynie przy ul. Ostrawskiej 67.

Uwaga konkurs!
Mamy dla Was aż 3 podwójne zaproszenia na "Popołudnie z Mikołajem", podczas którego aktorzy Sceny Polskiej przedstawią bajkę muzyczną "My się wilka nie boimy". Żeby wygrać jedno z zaproszeń ufundowanych przez Teatr Cieszyński trzeba zmierzyć się z naszym zadaniem konkursowym.

Z okazji dnia Świętego Mikołaja świnki trzy i wilk postanowili się pogodzić i wręczyć sobie nawzajem mikołajkowe prezenty. Pomóżcie im wybrać odpowiedni podarek i napiszcie, co wilk powinien dać trzem świnkom, a co świnki wilkowi.  Trzy najciekawsze i najbardziej zabawne odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi biletami.

Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach do tego artykułu. Czekamy na nie do końca środy, 5 grudnia. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na portalu w mikołajki, 6 grudnia.

Konkurs zakończony!

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi. Podwójne zaproszenia na "Popołudnie z Mikołajem" i spektakl Sceny Polskiej „My się wilka nie boimy” postanowiliśmy przyznać użytkownikom: basia13, sarolek oraz gs76. Gratulujemy!

Bilety odebrać można przed spektaklem w kasie Teatru Cieszyńskiego przy ul. Ostravskiej 67 w Czeskim Cieszynie.

Przypominamy: "Popołudnie z Mikołajem" odbędzie się  w sobotę, 8 grudnia o godz. 16.00.

Uwaga! Zwycięzców prosimy o przesłanie swojego imienia i nazwiska na adres konkurs@ox.pl.

 

Zobacz fragment spektaklu "My się wilka nie boimy" w wykonaniu aktorów Sceny Polskiej Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie:

źródło: ox.pl
dodał: AGA

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją