Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wiosenny folklor

14 maja w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie odbędzie się występ grup folklorystycznych. Na scenie zaprezentują się zespół Polskiego Związku Kulturalno-Oświatowego w Republice Czeskiej ''Olza'' oraz Zespół Tańca Ludowego ''Perła'' z Niemenczyna na litewskiej Wileńszczyźnie.

Przypominamy, że entuzjaści folkloru mogą już odliczać dni do wiosennych występów, które odbędą się 14 maja na deskach cieszyńskiego teatru. Podziwiać będziemy nasz regionalny reprezentant „Olza” oraz goście z Litwy, którzy wystąpią z Zespołem Tańca Ludowego ''Perła'', Będzie można zobaczyć barwne stroje oraz interesującee tańce związane z różnymi kręgami kulturowymi. Wydarzenie ma być początkiem cyklicznych, wiosennych imprez, podczas których prezentować będą się podobne grupy. O majowej imprezie obszerniej pisaliśmy już wcześniej [patrz: Tańce znad Olzy i Wilii w Cieszynie].

Więcej informacji na stronach zespołu „Olza” . Bilety w cenie 40 zł można nabyć w kasie Teatru oraz na stronach internetowych Teatru.

 Uwaga Konkurs!!!

Mamy dla Was dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie. Aby je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kiedy powstał zespół folklorystyczny „Olza”?

Dwie najszybciej nadesłane i poprawne odpowiedzi zostaną nagrodzone. Na rozwiązanie konkursu czekamy pod adresem konkurs@ox.pl.

Konkurs zakończony!

Bilety wygrywają: Łucja R. i Beata W. Zwyciężczynie zostały mailowo powiadomione o sposobie odbioru biletów.


eMBe

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: