- -
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wisła czeka na pomysły!

Przypominamy o trwającym ciągle konkursie na najciekawsze hasła opisujące Miasto Wisła. Dlaczego warto przyjechać do tej miejscowości?

Wisła przygotowuje się do dużej, internetowej kampanii promującej miasto. Do tego, że jest to piękna miejscowość, nie trzeba nikogo przekonywać. Górskie ścieżki, trasy spacerowe, stoki narciarskie. Są i zabytki i miejsca do uprawiania sportu. Nie zabraknie tutaj ekstremalnych wrażeń jak i spokojnych miejsc wyciszenia.

Nowa kampania promocyjna miasta nosić będzie nazwę - „4Wisła”. Równolegle z kampanią ruszy nowy serwis dla turystó - www.4wisla.pl.

Weźcie udział w konkursie i wygrajcie jedną z czterech ciekawych nagród!


Otrzymają je osoby, które zaproponują najwięcej najciekawszych propozycji haseł związanych z każdą porą roku w Wiśle. Wymieńcie po 5 powodów, dla których warto przyjechać do Wisły zimą, wiosną, latem czy jesienią. Napiszcie, co Wam sprawia tutaj radość i przyjemność.

Jakie mogą to być powody? Takie, które powodują, że to właśnie Wy wybieracie Wisłę jako miejsce swojego wypoczynku. Mogą to być wydarzenia kulturalne, sportowe, otwarcia sezonów, festiwale. A może wyjątkowe obiekty sportowe/kulturalne i inne miejsca, które warto odwiedzić zwłaszcza o tej porze roku. A być może jakaś rzadka roślina zakwita właśnie na w danej porze roku? A może nie odpoczynek a właśnie praca. I to tutaj, w tym pięknym otoczeniu rodzą się w Waszych głowach nowe pomysły na biznes.

Do wygrania
1. Kolacja dla dwóch osób w Chacie Olimpijczyków Jasia i Helenki w Wiśle.
2. Polary z firmy BRUGI z logo Miasta Wisła
3. Wejściówki do kompleksu basenów Tropikana w Hotelu Gołębiewski w Wiśle
4. Zaproszenia na gorącą czekoladę do Pijalni czekolady Mount Blanc w Wiśle.

Odpowiedzi przysyłajcie na adres konkurs@ox.pl
 
Na odpowiedzi czekamy do wtorku 25 października. Nie zapomnijcie podać swoich danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu kontaktowego)

Red.

/materiał sponsorowany/

źródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB
To również może Ciebie zainteresować: