Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wpraw miłość w ruch z SOSiRem!

Dante uważał, że miłość wprawia w ruch słońce i gwiazdy, my uważamy, że ruch też może wprawić miłość w ruch... Dlatego dziś zapraszamy Was do konkursu, w którym do wygrania są bilety na basen skoczowskiego SOSiRu. Zabierzcie swoją druga połówkę. Tam możecie zupełnie bezkarnie razem unieść się nad ziemią...

Choć dziś rozdajemy bilety na basen, Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji samym "Delfinem" nie żyje. Można spędzić tu czas aktywnie, korzystając z siłowni, kręgielni, lekcji karate, aerobiku, boisk, bieżni itd., ale można również pozwolić sobie na relaks, wybierając saunę, tężnię, czy masaż. Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji prócz pływalni i stadionu ma w swojej ofercie też Skate Park, w którym od 2008 roku ćwiczą zapaleńcy sportów ekstremalnych, a także... Wyciąg Narciarski "Pod Dębem", gdzie na stoku o długości około 270 m można opanować podstawy jazdy na nartach lub desce.

Uwaga Konkurs!
Dzisiaj mamy dla Was 10 podwójnych biletów na Krytą Pływalnię "Delfin". Ponieważ już wkrótce rusza święto ruchu i sportu-Olimpiada, a także zbliża się święto zakochanych, dlatego poprosimy Was o odpowiedź na pytanie: W jakiej (może być nietypowa i zupełnie zmyślona) konkurencji bez wątpienia zwyciężyłby/-zwyciężyłaby Twój/Twoja ukochany/-a ?

Nagrodzimy 10 najciekawszych odpowiedzi! Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach pod artykułem. Konkurs trwa do 10 lutego br., rozwiązanie 11 lutego.
 

(artykuł sponsorowany)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: