Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

''Wszędobyle'' rozdane!

Konkurs, w którym do wygrania były gry planszowe ''Wszędobyl'', został rozstrzygnięty! Prosiliśmy o opisanie przygód, jakie czekają na wodnika Olziaczka w regionie Pamina.

Najciekawsze odpowiedzi w konkursie nadesłali:
monisia1635
Dezerter
ewaraj3

Gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do siedziby OX.PL w Skoczowie przy ul. Wałowej 3 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Dla tych, którzy nie wygrali, mamy miłą niespodziankę - już wkrótce rozpoczynamy kolejny konkurs, w którym nagrodą będzie "Wszędobyl", dlatego przeglądajcie regularnie nasz portal!

"Wszędobyl" to gra planszowa, która w ciekawy sposób przedstawia najciekawsze miejsca w regionie. Jej celem jest przejście przez teren Euroregionu Śląska Cieszyńskiego. Kolejne rzuty kostką to kolejne miejscowości. Przygoda zaczyna się w Wiśle, a kończy na cieszyńskim rynku. W dotarciu do mety graczom pomaga przewodnik, wodnik Olziaczek.

Spośród nagrodzonych w konkursie opowiadań publikujemy jedną, która najbardziej przypadła nam do gustu. Oto ona:

Na naszego Olziaczka, w regionie Pamina, czeka mnóstwo atrakcji. Jak przystało na osobę "stela" jest on bardzo aktywny. Nie obce są mu wszelakie sporty oraz podejmowanie najróżniejszych wyzwań. Region Pamina z pewnością okaże się być dla niego swoistą arkadią- miejscem, gdzie może puścić wodze fantazji i zasmakować zimowego szaleństwa.

Olziaczek spędzi na tym niemiecko- francuskim obszarze, całe ferie zimowe. Swoją przygodę zacznie od spacerów po Parku Nadreańskim Pamina, położonym wzdłuż Renu. Zrobi w tym pięknym miejscu kilka "sweetaśnych" fotek, które następnie wrzuci na facebooka, by pochwalić się znajomym;) Wieczorami nasz bohater będzie uprawiał Nordic Walking... To wcale nie jest "zajęcie" wyłącznie emerytów! Olziaczek dobrze wie, że kochają ten rodzaj sportu również młodzi ludzie:)

Kolejne dni pobytu w regionie Pamina, Olziaczek spędzi nieco aktywniej... Jak wiadomo, ta górzysta kraina  "szczyci" się ogromną ilością szlaków narciarskich. Zatem nasz bohater wykorzysta to miejsce do nauki jazdy na nartach. W tym celu uda się do najbliższej szkółki narciarskiej i pobierze kilka lekcji u tamtejszego instruktora. Po kilku godzinach nauki, będzie już sam "szusował" po stokach. W pobliżu swojego hotelu ma kilka wyciągów narciarskich- m.in. Saalbach/ Hinterglemm.

Po tak męczącym i pełnym wrażeń dniu należy mu się odpoczynek...Wraz ze znajomymi zorganizują kulig za psimi zaprzęgami:) W ostatni dzień pobytu w regionie Pamina, wjedzie na góry Asitz kolejką gondolową. Będzie podziwiał z wysoka malownicze krajobrazy:) Podczas przejażdżki gondolą spotka miłość swojego życia- Paminę. Ostatnim akcentem jego podróży będzie ich wspólny taniec na tamtejszym wulkanie...

Zimowa przygoda Olziaczka powoli dobiega końca...Z pewnością przeżyte w Paminie chwile, zostaną mu na długo w pamięci. Od tej pory wszędzie podróżował będzie ze swoją ukochaną...

autor: monisia1635

 

Zobacz konkurs "Wszędobyl grasuje w powiecie": //wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,17976,wszedobyl-grasuje-w-powiecie.html

źródło: ox.pl
dodał: AGA

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: