Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wybraliśmy najpiękniejsze

Znamy już najpiękniejsze, które nagrodziliśmy w naszym konkursie Bądź twarzą Top Fitness. Są to: Małgosia, Ola i Karolina. Obrady jury były długie, ale obcowanie z pięknymi kobietami na pewno nie było dla naszych jurorów męczące.

Otrzymaliśmy prawie 50 zdjęć pięknych kobiet, które oceniało jury w składzie Marek Pasecki (właściciel Galerii Pasecki oraz centrum Top Fitness), Maciej B. Król (właściciel fotoSprintera) oraz przedstawiciele redakcji OX.pl. – Doceniliśmy jakość i pomysł na zdjęciu i co tu ukrywać … kobiecie piękno – mówi Marek Pasecki.

Nagrodziliśmy: Małgosię (I miejsce), Karolinę (II miejsce) oraz Olę (III miejsce). Małgosia, poza palmą pierwszeństwa, zdobyła niezwykłą przejażdżkę na skuterach śnieżnych (śnieżne Safari), 3-miesięczny karnet do centrum Top Fitness oraz sesję fotograficzną o wartości 500 zł ufundowaną przez fotoSprintera. Karolina może cieszyć się z śnieżnego Safari, 2-miesięcznego karnetu oraz sesji wartości 300 zł. Ola wygrała śnieżne Safari, miesięczny karnet oraz sesję fotograficzną o wartości 100 zł.

Wyróżniliśmy także fotografie Justyny Maślanki i Natalii Kondratowicz. One oraz wszystkie osoby, które wzięły udział w naszym konkursie otrzymają karnet do centrum Top Fitness ważny do 31 grudnia 2010 roku. Gratulujemy!

Nagrody do odebrania od poniedziałku (13 grudnia) pod numerem telefonu: 33-8153-422 

Łukasz Grzesiczak

***

 

W jury konkursu ze strony redakcji OX.pl zasiedli: Mariusz Kocierz, Marek Kwolek, Patryk Grzędziński, Dariusz Pilch, Andrzej Golba. Autor tego tekstu żałuje, że niestety nie został zaproszony do tego eksperckiego grona ;-).

Nagrodzone panie:

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: