Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj 3-dniowy pobyt w luksusowym hotelu

Kto z Was ma ochotę na darmowy pobyt w luksusowym hotelu, relaks w jacuzzi czy masaż kamieniami lawowymi? Sezon urlopowy w pełni, a u nas możecie wygrać 3-dniowy pobyt dla dwóch osób w czterogwiazdkowym hotelu Pod Kyčmolem, położonym niedaleko, bo w gminie Łomna Górna, zaledwie kilkanaście kilometrów od Jabłonkowa.

Cudze chwalicie, swego nie znacie - najchętniej urlopujemy w Turcji, Grecji czy Egipcie (zobacz: "Gdzie jeździmy"), ewentualnie nad polskim morzem, a przecież zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od miejsca zamieszkania znaleźć możemy perełki beskidzkiej turystyki, o których czasami nawet nie wiemy.

Czterogwiazdkowy hotel Pod Kyčmolem leży w Beskidzie Cieszyńskim, nieopodal Puszczy Mionsz. W pobliżu znajduje się wiele tras rowerowych i spacerowych, którymi dotrzeć można m.in. do Herczawy, miejscowości, w której stykają się granice trzech państw: Czech, Polski i Słowacji. Odwiedzając region warto zagrać w golfa w gminie Ropica, polecieć w tandemie z Jaworowego, wybrać się na przejażdżkę powozem z końskim zaprzęgiem w Łomnej Dolnej czy zagrać w paintballa. Ponadto w okolicy hotelu znajduje się małpi gaj, trampoliny dla dzieci, zjazd na hulajnogach górskich oraz tzw. Gorolszus, czyli zjazd na linie.

W okolicy gminy Łomna Górna dzieje się sporo. Organizuje się tu wiele wydarzeń - od tych związanych z folklorem, jak Śląskie dni w Łomnej Dolnej i Jarmark jabłonkowski aż po Pekocz Cup, czyli zjazd traktorów domowej produkcji. Niedawno skończył się Bierfest w Nydku, a od 10 do 12 sierpnia w Wędryni (5 km od Trzyńca) trwać będzie weekend motocyklowy Dragon's Fist.

Po dniu pełnym atrakcji nadal jest co robić - w miejscowym hotelu można przykładowo zagrać w kręgle, skorzystać z łaźni czy szerokiej oferty wellness i beauty. Będąc na miejscu, grzechem byłoby nie zanurzyć się w ciepłych wodach jacuzzi, powdychać zdrowotnych aromatów ziołowej sauny parowej czy przejść się tzw. ścieżką Kneippa, z której starożytni Grecy korzystali, by leczyć wiele dolegliwości m.in. bóle głowy.

Wieczór należy do piwoszy, gdyż hotel Pod Kycmolem posiada własny browar, w którym warzony jest „Lomňan“ jasne piwo typu pilznieńskiego. Nie ma to jak usiąść w miejscowej piwiarni lub na tarasie i rozkoszować się smakiem tutejszego browaru i przekąsek piwnych.

Uwaga konkurs!

Macie szansę wygrać 3-dniowy pobyt dla dwóch osób w hotelu Pod Kyčmolem. W pakiet o wartości 1086 zł (6.580 Kč) wchodzą: 2 noclegi w luksusowym pokoju dwuosobowym, 2 śniadania w formie bogatego rautu, 2 kolacje składające się z dwóch dań (do wyboru trzy różne menu), bezpłatny wstęp do łaźni (ziołowej, fińskiej, bio), chodnik Kneippa, bezpłatny wstęp do podgrzewanego basenu z whirpool, ręczniki, szlafrok, 45-minutowy masaż kamieniami lawowymi, 1-godzinny masaż pleców, 1-godzinna gra na torze do bowlingu. Ponadto hotel przygotował niespodziankę, którą znaleźć można w pokoju. Termin wyjazdu do uzgodnienia.

Aby wygrać tak atrakcyjną nagrodę, musicie zmierzyć się z następującym zadaniem konkursowym: Wyobraź sobie, że masz hotel Pod Kyčmolem tylko dla siebie przez cały dzień. Jak zagospodarujesz ten czas? Wygra najciekawsza odpowiedź.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@ox.pl do końca niedzieli, 19 sierpnia (tytuł maila: Pod Kycmolem). Wyniki ogłosimy 20-ego w poniedziałek. Powodzenia!

Podpowiedzi możecie szukać na stronie hotelu, gdzie znajduje się szczegółowy opis oferty: www.podkycmolem.cz/pl.

 

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: