Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj 365 pomysłów na zabawę

Czy wiesz jak zrobić karnawałową maskę, zorganizować rowerowe safari, zostać mimem?” – pytają autorki książki „365 niegłupich zabaw po szkole. Jak nie spędzać czasu przed ekranem”. A wiecie „w jaki sposób skonstruować zegar słoneczny, oszczędzać wodę, rozkręcić własny biznes? Jak przygotować zaproszenia na urodziny, zrobić domową gazetkę i napisać list do prezydenta? Jak wywołać tornado w butelce i zmusić rodzynki do skakania"?. Ja nie wiem – dlatego zaraz biorę się za czytanie tej książki.

Sheila Eliison i Judith Gray napisały książkę niezwykłą. Idealną dla wszystkich, którzy na co dzień opiekują się dziećmi. Tymi większymi i trochę mniejszymi. Wydawnictwo W.A.B., której nakładem ukazała się tak książka, sprawiło, że do swych rąk dostajemy małe cudo. Bogato ilustrowany poradnik, który odciągnie nas sprzed telewizora.

Mamy dla Was dwa egzemplarze tej książki. Chcecie wygrać któryś z nich? Napiszcie w komentarzach dlaczego – według Was – warto uciec czasem sprzed telewizora. Na Wasze opinie czekamy do 12 września do godziny 12:00.

(łg)

Sheila Ellison, Judith Gray, 365 niegłupich zabaw po szkole. Jak nie spędzić czasu przed ekranem, W.A.B., Warszawa 2010.

źródło: Ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: